REKLAMA

Nie podglądaj - oglądaj. Tym razem nie jest to karane

Oglądanie filmu na smartfonie czy tablecie to już komunikacyjny i kolejkowy standard. W podróży, w kolejce do stomatologa, w metrze czy w tramwaju. Tam, gdzie chcemy zabić czas. Zerkanie na laptopie w łóżku też ma swoje zalety - nie trzeba wstawać, jest ciepło i można odpalić Netflixa czy HBO GO w każdej chwili. Tylko czy tak naprawdę oglądamy czy podglądamy?  Na tych mobilnych urządzeniach jednak podglądamy i coraz częściej wiemy, że dużo tracimy.

Samsung, TV

Lepiej jest oglądać na dużym, 65 calowym ekranie telewizora takiego jak np. Samsung Q8F.  Zobaczymy więcej i lepiej. Więcej szczegółów, lepsze kolory, jasność i kontrast. Jednak nie tylko w technikaliach i jakości obrazu jest różnica. Przede wszystkim w sposobie lektury. Oglądając film na dużym ekranie z dobrym dźwiękiem z soundbara, inaczej, szybciej wchodzimy w jego świat. Przeżywamy go pełniej. I co ważne, dziś mamy już co oglądać.

Smart TV Samsunga to cała masa najbardziej popularnych serwisów VOD a w nich filmy i seriale. Jest Netflix, HBO GO, FilmBox, Showmax, FilmBox Live, akiet player+ z ofertą canal+, VoD Onet, Cineman oraz ELEVEN SPORTS. Oczywiście YouTube i wiele innych. Oglądamy, kiedy chcemy i jak chcemy. A fani piłki kopanej będą mieli też możliwość obejrzenia transmisji telewizyjnych w jakości Ultra High Definition i jestem pewien, że już tylko takie będą chcieli oglądać.   

Nowe, znikające Samsung QLED TV Q8F, Q9F i Q7F po wyłączeniu idealnie wpisują się we wnętrze dzięki Ambient Mode. Wystarczy zrobić smartfonem zdjęcie otoczenia telewizora i przesłać je do QLED TV 2018. Gdy wyłączymy telewizor, na jego ekranie zobaczymy to co, znajduje się za nim i ekran wtopi się w otoczenie. Na ekranie nasz telewizor może pokazać też aktualne wiadomości czy o pogodzie  lub też nasze własne zdjęcia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA