[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Nie podglądaj - oglądaj. Tym razem nie jest to karane

Oglądanie filmu na smartfonie czy tablecie to już komunikacyjny i kolejkowy standard. W podróży, w kolejce do stomatologa, w metrze czy w tramwaju. Tam, gdzie chcemy zabić czas. Zerkanie na laptopie w łóżku też ma swoje zalety - nie trzeba wstawać, jest ciepło i można odpalić Netflixa czy HBO GO w każdej chwili. Tylko czy tak naprawdę oglądamy czy podglądamy?  Na tych mobilnych urządzeniach jednak podglądamy i coraz częściej wiemy, że dużo tracimy.

Samsung, TV

Lepiej jest oglądać na dużym, 65 calowym ekranie telewizora takiego jak np. Samsung Q8F.  Zobaczymy więcej i lepiej. Więcej szczegółów, lepsze kolory, jasność i kontrast. Jednak nie tylko w technikaliach i jakości obrazu jest różnica. Przede wszystkim w sposobie lektury. Oglądając film na dużym ekranie z dobrym dźwiękiem z soundbara, inaczej, szybciej wchodzimy w jego świat. Przeżywamy go pełniej. I co ważne, dziś mamy już co oglądać.

Smart TV Samsunga to cała masa najbardziej popularnych serwisów VOD a w nich filmy i seriale. Jest Netflix, HBO GO, FilmBox, Showmax, FilmBox Live, akiet player+ z ofertą canal+, VoD Onet, Cineman oraz ELEVEN SPORTS. Oczywiście YouTube i wiele innych. Oglądamy, kiedy chcemy i jak chcemy. A fani piłki kopanej będą mieli też możliwość obejrzenia transmisji telewizyjnych w jakości Ultra High Definition i jestem pewien, że już tylko takie będą chcieli oglądać.   

Nowe, znikające Samsung QLED TV Q8F, Q9F i Q7F po wyłączeniu idealnie wpisują się we wnętrze dzięki Ambient Mode. Wystarczy zrobić smartfonem zdjęcie otoczenia telewizora i przesłać je do QLED TV 2018. Gdy wyłączymy telewizor, na jego ekranie zobaczymy to co, znajduje się za nim i ekran wtopi się w otoczenie. Na ekranie nasz telewizor może pokazać też aktualne wiadomości czy o pogodzie  lub też nasze własne zdjęcia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij