New Balance i Jaden Smith prezentują Trippy Summer Pack

New Balance razem z ambasadorem Jadenem Smithem zaprezentowali Trippy Summer Pack, który jest kolejną odsłoną współpracy marki z artystą. W skład kolekcji wchodzą dwa nowe warianty kolorystyczne butów New Balance x Jaden Smith Vision Racer oraz po raz pierwszy w historii współpracy NB x Jaden – modele ubrań. Wydanie jest inspirowane promiennymi kolorami występującymi w naturze oraz odzwierciedla idee, które propaguje Jaden – pozytywne nastawienie i inspirowanie do zmian.

New Balance Vison Racer

Trippy Summer Pack obejmuje bluzę z kapturem i koszulkę, które wykorzystują paletę kolorów oraz szczegóły znajdujące się na okładce zarówno poprzedniego, jak i nadchodzącego albumu Jadena. Ten ostatni album będzie zawierał utwór zatytułowany właśnie „Trippy Summer”. Przyciągające wzrok elementy bazują na żywych odcieniach, które można dostrzec w kwiatach, tęczy czy podczas intensywnego zachodu słońca.

REKLAMA

Ponadto fani butów NB x Jaden Smith Vision Racer otrzymają dwie dodatkowe wersje kolorystyczne inspirowane tym samym motywem graficznym. Oba modele mają dobrze znaną, charakterystyczną sylwetkę, ale zostały wyposażone w unikalny wzór na podeszwie zewnętrznej. Kolekcja stanowi harmonijne połączenie dwóch światów Jadena – mody i muzyki, oraz wyraża jego wiarę w niesamowitą moc współczesnej młodzieży do zmiany świata, dzięki pozytywnemu nastawieniu i indywidualności.

Tę filozofię wyraża również model NB x Jaden Smith Vision Racer, który jest kamieniem milowym, jeśli chodzi o innowacje w procesie produkcji obuwia New Balance. Najnowsze wersje Vison Racer będą dostępne na stronie nbsklep.pl/vision_racer_trippy_summer

REKLAMA