Neo QLED QN95A – doświadczaj więcej niż kiedykolwiek

Samsung QN95A to telewizor Neo QLED 4K dla widzów, którzy cenią sobie domową rozrywkę w wydaniu premium.

Samsung QN95A Samsung

Dzięki innowacyjnej technologii Quantum Mini LED, telewizor świetnie sprawdzi się zarówno do oglądania filmów, piłkarskich rozgrywek czy grania na konsoli. Za wyraziste detale obrazu, widoczne dobrze zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach odpowiada technologia Quantum Mini LED. Z kolei dzięki sztucznej inteligencji w zależności od źródła i formatu treści uzyskamy rozdzielczość możliwie bliską  do 4K, która przeniesie nas w sam środek akcji.

Kinową jakość zapewni także spektakularne brzmienie. Funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni dostosuje telewizor do otoczenia, zapewniając optymalne wrażenia. Natomiast, kiedy nieprzewidziany hałas zakłóci seans filmowy czy mecz, o komfort oglądania zadba Aktywny Wzmacniacz Głosu. Funkcja wychwyci niepożądane dźwięki i automatycznie podniesie głośność.

Oprócz świetnych parametrów obrazu i dźwięku, telewizor zachwyca także dodatkowymi funkcjami. Panel Gracza pozwoli wygodnie sterować ustawieniami ekranu nawet podczas trwania rozgrywki. Z kolei łącząc telewizor ze smartfonem, można skorzystać z funkcji Multi View, która umożliwia podzielenie ekranu na dwie części. Dzięki temu dodatkowo wyświetlimy statystki sportowe czy tutorial do gry.

QN95A wyróżnia się także nietuzinkowym wzornictwem. Smukły i elegancki Neo Slim Design sprawia, że telewizor wygląda doskonale pod każdym kątem. Dopasowany Uchwyt pozwoli powiesić telewizor płasko przy samej ścianie, dopasowując się do wystroju wnętrza.

Zobacz również:
Chcesz rzucić fajki? To łap za hantle. Badania potwierdziły, że ćwiczenia fizyczne mogą pomóc palaczom w końcu zerwać z nałogiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ