REKLAMA

Nautica Bayside. Marynistyczny styl na lądzie i pod wodą

W najnowszej, letniej kolekcji zegarków Nautica postawiła na sportowy charakter, którego dopełnieniem jest funkcjonalność i solidne wykonanie. Wszystkie te cechy skupiono w jednym modelu – Bayside.

nautica fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
To jedna z głównych zalet zegarka – sportowy, morski styl w żaden sposób nie ujmuje mu elegancji. Unikalna kompozycja jest efektem połączenia sprawdzonych rozwiązań z estetycznym umiarem. Oczywiście wszystko okraszone zostało morskimi motywami, które podkreślą aktywny styl życia użytkowników modelu Bayside.

Tarcza, ozdobiona flagami międzynarodowego kodu żeglarskiego zamiast indeksów, została dodatkowo wyposażona w trzy mniejsze tarcze wskazujące: dzień tygodnia, datę oraz godzinę w formacie 24-godzinnym. Marynistycznego sznytu zegarkowi nadają również luminescencyjne wskazówki przypominające pióra wioseł.

Solidna koperta o średnicy 45 mm, wykonana ze stali nierdzewnej, chroni niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy. Całość zwieńczona została obrotowym bezelem, który będzie przydatnym narzędziem dla nurków schodzących pod wodę na większe głębokości.

Wodoszczelność chronometru ustalono w klasie 100 m, co oznacza, że nie trzeba go zdejmować do pływania lub nurkowania bez akwalungu. Pewność użytkowania Bayside w wodzie dają również dokręcana koronka ze stalowym zabezpieczeniem oraz mineralne szkiełko odporne na zarysowania i obtłuczenia.

Nautica Bayside to doskonały wybór dla żyjących aktywnie mężczyzn, którzy nie stronią od eleganckich i subtelnych dodatków. Zegarki dostępne są w wersjach z wytrzymałym silikonowym paskiem lub stalową bransoletą.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA