Największe w Polsce zgromadzenie miłośników fitnessu Reebok Fitness Camp 2015 już za nami!

Ponad 1500 entuzjastów fitnessu zebrało się w zeszłą niedzielę na warszawskim Służewcu, aby wspólnie ćwiczyć pod gołym niebem podczas Reebok Fitness Camp. Tegoroczna edycja była wyjątkowo spektakularna – 26 znakomitych instruktorów z Polski oraz zagranicy poprowadziło treningi w pięciu strefach tematycznych. W imprezie brali udział także czytelnicy MH.

Reebok Fitness Camp 2015 Materiały prasowe

Oprócz trenerów do wspólnego wysiłku zachęcał również Marcin Prokop oraz Kasia Bigos, którzy prowadzili imprezę. A w ćwiczeniach uczestniczyli m.in. Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok, Alan Andersz – aktor oraz Michał Baryza – model.

 

Nawet wysoka temperatura i pełne słońce nie zniechęciły zdeterminowanych oraz chętnych do sportowych zmagań uczestników Reebok Fitness Camp. Pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki, ćwiczenia taneczne oraz strefa CrossFit były doskonałym sposobem na spędzenie niedzielnego popołudnia z przyjaciółmi, rodziną lub nowo poznanymi ludźmi, którzy podzielali ich pasję.

Dla miłośników sportowych wyzwań stworzona została strefa Reebok Spartan Race, gdzie można było spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami. Jak przystało na ten rodzaj wyścigu, na trasie nie zabrakło przeszkody wodnej. Rozgrzani słońcem i sportowymi emocjami uczestnicy z chęcią korzystali z możliwości zanurzenia się w toni jeziora znajdującego się w Parku Angielskim.

Zajęcia podczas Reebok Fitness Camp poprowadziło aż 26 znakomitych instruktorów fitness, w tym również 4 międzynarodowe gwiazdy: Elin HellströmSalvatore NocerinoMichael Steenhouwer iSasha Oshkin.

Reebok Fitness Camp 2015Materiały prasowe
 

Dzięki różnorodności stref, nawet najbardziej wymagające osoby miały szanse dopasowania ulubionej formy treningu, do swoich upodobań. Każdy uczestnik miał możliwość opracowania swojego własnego planu treningowego. Organizatorzy przewidzieli również konkurs, polegający na wyłonieniu przez 30 sędziów najlepszej dziesiątki uczestników, którzy w finale zawalczyli o wiele atrakcyjnych nagród (m.in. skuter).

Reebok Fitness Camp 2015Materiały prasowe
 

Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, w skład którego wchodziła mata do ćwiczeń, materiały opisujące rodzaje czekających na nich treningów i zajęć oraz przekąski i napoje. Na terenie campusu można było skorzystać z kilku dodatkowych atrakcji, jakie oferowały wystawione stoiska, m.in. uzyskać bezpłatne porady kosmetyczek, zadbać o zdrowie i wygląd swoich paznokci, zaopatrzyć się sportowe ubrania marki Reebok lub spróbować ciekawych dań, oferowanych przez przyjezdne foodtracki. Na terenie campusu organizatorzy umieścili kurtynę wodną, która ochładzała rozgrzane do czerwoności ciała uczestników, ponieważ event rozpoczął się o godzinie 8.00 i trwał aż do godziny 18.00.

Więcej szczegółów na stronie: reebokfitnesscamp.pl

źródło: materiały prasowe

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA