Najszybsze buty do biegania od Under Armour!

Testowane na dystansie ponad 11 000 mil (blisko 17 tysięcy kilometrów), UA Flow Velociti Wind to kolejny rozdział w historii coraz bardziej nowoczesnych technologii butów do biegania. Nowość od marki to przełomowa konstrukcja i system amortyzacji all-in-one, która pozwoliła na wyeliminowanie gumowej podeszwy zewnętrznej.

buty do biegania UA Flow Velociti Wind

Co to jest stan „flow”? To doskonale znany biegaczom moment, kiedy czują, że mogliby biec przez wiele kilometrów i nie potrzebują przerwy. To chęć przebiegnięcia jeszcze jednego kilometra. Uczucie lekkiej prędkości bez wysiłku. To uczucie wiatru na plecach, którego poszukuje każdy biegacz.

REKLAMA

Marka Under Armour inspiruje się wybitnymi sportowcami i nieustannie poszukuje najbardziej innowacyjnych rozwiązań, aby pomagać im w osiąganiu coraz lepszych efektów. W sporcie,
w którym liczy się każda sekunda, zespół Under Armour poszukiwał lekkiego, a jednocześnie wspomagającego buta, który sprawdziłby się w przypadku topowych biegaczy podczas ich najbardziej treningów.

Konstruktorzy skupili się na prostej myśli: jak możemy zaprojektować but, który jest stworzony do szybkości i przełamywania barier? Czy można usunąć najcięższą część buta – podeszwę zewnętrzną – bez utraty trwałości i przyczepności? Po trzech latach, ponad 17 rundach testów surowcowych, 9 rundach testów biomechanicznych, 15 rundach testów samych butów i ponad 11 000 mil testów w terenie – misja zakończyła się sukcesem.

UA Flow jest responsywną, przyczepną i wspierającą mieszanką pojedynczej pianki, która eliminuje gumową podeszwę zewnętrzną, umożliwiając stworzenie innowacyjnego buta do biegania o wysokiej przyczepności. UA Flow Velociti Wind został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby zapewnić doskonałą reakcję i zwrot energii, jak też przyczepność. Marka proponuje też przełomowe rozwiązanie w postaci cholewki UA Warp, która idealnie dopasowuje się do sylwetki, aby uwolnić pełną wydajność zawodnika. Model został stworzony z myślą o szybkości na dłuższych dystansach.

UA Flow Velociti Wind trafi do sprzedaży w Polsce już na początku marca 2021r. i będzie dostępny w UA Brand Houses, na stronie internetowej sportstylestory.com oraz w wybranych sklepach sportowych.

Cena: 669,99 PLN

REKLAMA