[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Najlepsza okładka MH 2012 roku

Która z okładek ubiegłorocznych wydań Men's Health była Twoim zdaniem najlepsza? Oceń wszystkie 12 okładek MH z 2012 roku w naszej dorocznej ankiecie (zajmie Ci to zaledwie kilka chwil) i powiedz nam, którego faceta chciałbyś na niej zobaczyć w tym roku.

Najlepsza okładka MH 2012
Nieustannie pracujemy nad tym, aby Men's Health był coraz lepszy i jak najbardziej spełniał oczekiwania naszych Czytelników. Dlatego podobnie jak przed rokiem przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam poznać Wasze zdanie na temat okładek 12 numerów MH wydanych w 2012 roku. Wystarczy, że ocenisz każdą z nich w skali od 1 do 5, a pomożesz nam ustalić, która z nich była najlepsza. Przy okazji możesz wskazać, którego znanego polskiego faceta chciałbyś zobaczyć na niej w tym roku.

Pamiętaj, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!

Ankieta jest w pełni anonimowa, a wypełnienie jej zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Kliknij link poniżej, aby przejść do kwestionariusza badania. Z góry dziękujemy za Twoją pomoc!


Chcę wziąć udział w badaniu "Najlepsza okładka MH 2012" »

 

REKLAMA

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij