[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Najlepsi gracze w squasha walczą o mistrzostwo

Ponad 100 zawodników weźmie udział w mistrzostwach Polski w squashu, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Poznaniu o tytuły walczyć będzie czołówka oficjalnego rankingu PFS.

Jednym z faworytów tegorocznych mistrzostw będzie lider rankingu PFS, Marcin Karwowski.
Lexummedica Indywidualne Mistrzostwa Polski w Squashu 2010, zaplanowane pierwotnie na kwiecień i przełożone z powodu żałoby narodowej, rozegrane zostaną w Poznaniu w dniach 3-5 czerwca. W tym roku o tytuły mistrzowskie walczyć będzie 64 seniorów, 32 seniorki i 16 juniorów, którzy zajmują najwyższe miejsca w rankingu Polskiej Federacji Squasha.

"Spodziewamy się bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji - mówi Damian Maliński, organizator mistrzostw. - Zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj na imprezach międzynarodowych".

REKLAMA

Największych emocji w turnieju mężczyzn powinny dostarczyć mecze z udziałem trzech zawodników młodego pokolenia: aktualnego mistrz Polski Wojtka Nowisza z Warszawy, obecnego lidera rankingu PFS Marcina Karwowskiego z Warszawy oraz Konrada Tymy z Gorzowa Wielkopolskiego, który trenuje na co dzień w Anglii w jednej z najlepszych szkół squasha na świecie. W turnieju kobiet faworytkami są broniąca tytułu Anna Jurkun i liderka rankingu PFS Dominika Witkowska.

Mistrzostwa rozegrane zostaną w dysponującym 6 kortami klubie MySquash przy ulicy Góreckiej 108. Przez wszystkie dni zawodów wstęp dla kibiców będzie wolny.

Men's Health jest patronem medialnym tegorocznego turnieju.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij