[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nad Bałtykiem rusza Ford Kite Cup 2014!

Już w tym tygodniu rozpocznie się 9. edycja Pucharu Polski i mistrzostw Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup 2014. Pierwsze zawody sezonu z udziałem czołowych polskich kitesurferów odbędą się w dniach 23-25 maja w Chałupach, tradycyjnie na kempingu Chałupy III.

fot. Ford Kite Cup
Na otwierających sezon zawodach w Chałupach zobaczymy całą czołówkę polskiego kitesurfingu, wśród nich mistrzynię świata PKRA we Freestylu Karolinę Winkowską z Teamu Forda. Karolina rozpoczęła ten rok od zdobycia pierwszego miejsca na zawodach Pucharu Świata PKRA w Panamie oraz trzeciego w Maroku. Podczas ostatnich zawodów, które odbyły się niedawno we Francji, Karolina triumfowała, jednocześnie obejmując prowadzenie w tegorocznym rankingu PKRA.

REKLAMA

Oprócz Karoliny, podczas zawodów będzie można zobaczyć wyczyny świeżo upieczonych wicemistrzów świata w formule Kite Maksa Żakowskiego (wicemistrz świata młodzików) i Tomka Janiaka (wicemistrza świata mastersów).

Tegoroczna pula nagród wynosi 135 000 zł. Nagrody ufundowali sponsor tytularny, firma motoryzacyjna Ford, a także sponsorzy: North Kiteboarding i Ion - wiodący producenci sprzętu kitesurfingowego, Apart - dystrybutor sportowych zegarków Aztorin oraz GoPro - producent kamer sportowych. W tym sezonie zawody Ford Kite Cup wspierają także nowi sponsorzy:  dystrybutor wiatromierzy Vaavud oraz marka odzieżowa Evokaii, która w swoje ubrania wszywa materiał z latawców do kitesurfingu. Niezawodnie sportowcom skrzydeł dodawać będzie Red Bull. Kolejny sezon patronem medialnym Ford Kite Cup jest magazyn Men's Health.

Głównymi konkurencjami zawodów będą Freestyle oraz Course Racing oceniane według zasad IKA (International Kiteboarding Association). Podobnie jak w zeszłym roku, zawodnicy startujący w konkurencji Freestyle będą mogli zbierać punkty do klasyfikacji Ligii Szkół Kitesurfingowych.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zawodach zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na nowej stronie www.fordcup.pl.

fot. Ford Kite Cup

Program zawodów w Chałupach:

1 dzień zawodów 23 maja (piątek)

8:00-9:30 - Rejestracja zawodników
10:00 - Skippers meeting oraz losowanie grup
10:30-19:00 - Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

2 dzień zawodów 24 maja (sobota)

9:00 - Skippers meeting
9:30-19:00 - Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji
19:00 - Wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów

3 dzień zawodów 25 maja (niedziela)

Dzień rezerwowy zawodów

9:00 - Skippers meeting
9:30-16:00 - Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji
18:00 - Wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów

Więcej informacji o cyklu Ford Kite Cup oraz otwierających sezon zawodach znajdziecie na stronie: www.fordcup.pl oraz na oficjalnych profilach FKC:
• Facebook: https://www.facebook.com/fordkitecup
• Google+: http://bit.ly/1gDMJUu
•Twitter: https://twitter.com/FordKiteCup

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij