[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

NIVEA MEN prezentuje: linia do golenia ciała dla mężczyzn Protect&Care Body Shaving!

Golenie ciała jest już dla wielu mężczyzn codziennym nawykiem. Współczesny mężczyzna coraz częściej sięga po maszynkę do golenia, nie tylko po to by zgolić wąsy czy brodę, ale by zadbaćo całe ciało. NIVEA stworzyła linię NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving, która ułatwia dokładne golenie, pielęgnację i pełną ochronę skóry przed podrażnieniami.

NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving
Golenie całego ciała staje się naturalnym elementem pielęgnacji. Jak pokazują badania ,52% mężczyzn goli swoje ciało, a 18% z nich robi to regularnie. Szczególnie latem, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, dbają o te części ciała, które w upalne dni są częściej odsłaniane.Jednak codzienne golenie u niektórych mężczyzn powoduje podrażnienia. Rozwiązaniem jest nowa linia NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving.

Nowe kosmetyki NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving swoją skuteczność zawdzięczają formule wzbogaconej o aloes i prowitaminę B5, która dba o skórę i chroni ją przed podrażnieniami. Skóra zyskuje naturalną gładkość, bez zaczerwienienia i uczucia pieczenia. Dodatkowo produkty gwarantują wygodną aplikację – żel do golenia zapewnia wyjątkowe prowadzenie ostrza, sztyft do golenia jest bardzo praktyczny w użyciu i nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem, można go nakładać bezpośrednio na skórę. Balsam po goleniu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, łagodząc podrażnienia i nawilżając skórę.

W skład linii NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving wchodzą: ochronny sztyft i żel do golenia ciała oraz ochronny balsam po goleniu.

Poznaj linię do golenia ciała NIVEA MEN Protect&Care Body Shaving:

OCHRONNY SZTYFT DO GOLENIA CIAŁA NIVEA MEN PROTECT&CARE

OCHRONNY SZTYFT DO GOLENIA CIAŁA NIVEA MEN PROTECT&CARE

Z formułą wzbogaconą o aloes i prowitaminę B5 umożliwia idealne golenie. Zapewnia wygodny sposób użycia i łatwą aplikację. Można stosować go bezpośrednio na skórę.

• Dba o skórę i chroni ją przed podrażnieniami.
• Zapewnia gładkie golenie.
• Jest wygodny w użyciu i łatwo się aplikuje.
• Chroni skórę przed pieczeniem i zaczerwienieniami.

Rekomendowana cena detaliczna: 25,99 zł / 75 ml.

OCHRONNY ŻEL DO GOLENIA CIAŁA 

OCHRONNY ŻEL DO GOLENIA CIAŁA

Z formułą zawierającą aloes i prowitaminę B5 dba o skórę podczas golenia i pomaga chronić ją przed podrażnieniami. Zapewnia wyjątkowe prowadzenie ostrza i nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem. Dzięki specjalnemu systemowi otwierania jest wygodny i łatwy w użyciu.

• Dba o skórę podczas golenia.
• Chroni ją przed podrażnieniami.
• Zapewnia dokładne golenie i wyjątkowe prowadzenie ostrza.
• Nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem.

Rekomendowana cena detaliczna: 17,99 zł / 200 ml.

OCHRONNY BALSAM PO GOLENIU NIVEA MEN PROTECT&CARE

OCHRONNY BALSAM PO GOLENIU NIVEA MEN PROTECT&CARE

Zawiera aloes i prowitaminę B5, natychmiastowo łagodzi oraz pomaga chronić skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniami. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.

• Wyjątkowa ochrona przed podrażnieniami.
• Natychmiastowo łagodzi.
• Łatwo się rozprowadza.
• Szybko się wchłania.
• Intensywnie i długotrwale nawilża.

Rekomendowana cena detaliczna: 25,99 zł/ 240 ml.

Kilka faktów o…

• Według badań 52% mężczyzn goli swoje ciało (34% okazjonalnie, a 18% regularnie),
a 48% nie goli się wcale .
• Mężczyźni coraz częściej deklarują golenie różnych części ciała; pachy (72%), tors (47%), brzuch (29%), ręce (20%), nogi (20%), plecy (15%) miejsca intymne (15%). Trend ten jest widoczny zwłaszcza wśród młodych mężczyzn2.
• Gdzie i jak? 51% mężczyzn goli się pod prysznicem. 64% mężczyzn goli się na mokro maszynką do golenia, z czego 84% używa zamiennych produktów jak żele i szampony itp3.
• Czym różni się golenie twarzy od golenia ciała?
o Twarz:
 Podrażnienia skóry twarzy występują tuż po goleniu.
 Skóra jest przyzwyczajona do częstego golenia.
 Włosy odrastają szybko.
o Ciało:
 Podrażnienia skórywystępują najczęściej kiedy zaczynają odrastać włosy czyli po 24/48h.
 Więcej podrażnień: Skóra przykryta ubraniami, nie jest przyzwyczajona
do częstego golenia .

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij