[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Można już zamawiać nowego AbradAba

"Abradabing" - taki tytuł nosi nowa płyta Abradaba, współzałożyciela legendarnej grupy Kaliber 44. Czwarty solowy krążek w karierze jednego z najciekawszych raperów w kraju będzie można kupić już od 4 października.
Abradabing - najnowsza p Abradabing - najnowsza płyta Abradaba - to kilkanaście utworów, przywracających czasy świetności hip-hopu.
Tytuł albumu - "Abradabing" - jest nawiązaniem do dubbingu, czyli tłumaczenia niezrozumiałego filmu na czytelny przekaz. Nowa płyta to świat zinterpretowany przez AbradAba i wyrażony w mocnych utworach, takich jak "Mamy królów na banknotach", "Czuję się jak", czy "Zawalidroga".

Podczas tworzenia materiału z AbradAbem współpracował czołowy polski raper i producent - O.S.T.R., który zajął się całością albumu, zarówno w warstwie muzycznej - jako twórca podkładów - jak i w warstwie producenckiej. To zupełna nowość w dotychczasowej twórczości AbradAba.

"W ten sposób jeszcze nie pracowałem. Osobiście dla mnie to wyjątkowe przeżycie i świetna odskocznia od dotychczasowego stylu pracy. Po raz pierwszy moje wokale zrealizował świetny raper, co daje mi dodatkową pewność brzmienia materiału".

REKLAMA

Na płycie daje się wyczuć prawdziwą chemię i doskonałe zgranie między artystami. AbradAb i O.S.T.R wspierani przez DJ FEEL-X'a, odpowiedzialnego za większość skreczy, stworzyli solidny album w stylu trzeciego krążka Kalibra 44.

"Niewiele mogę powiedzieć o tej płycie, nie mam jeszcze do niej dystansu. Myślę, że Ostry i FEEL-X odwalili kawał dobrej roboty, a ja po prostu dałem z siebie wszystko" - wyznaje AbradAb. Nowy materiał w znacznej części opiera się na samplach, co jest odejściem od koncepcji przyjętej w O.P.K., gdzie AbradAb postawił na żywe instrumenty. Na płycie udzielają się również goście: DJ Haem, Frenchman, Kontrabanda, Gutek, Cadillac.

Po dniach i nocach wyczerpujących nagrań powstało kilkanaście utworów, przywracających czasy świetności hip-hopu. Na płycie usłyszymy HH w stuprocentowym stężeniu. "Abradabing" ma spore szanse uczynić wiele pozytywnego zamętu w skostniałym ostatnimi laty hip-hopowym światku, a zatem nie pozostaje nic innego, tylko - idąc za słowami AbradAba - "ściągać portki i czekać, aż Abradabing skopie wam tyłki.

Tracklista:

1. ON
2. Usłysz mój głos 2010
3. Mamy królów na banknotach
4. Zawalidroga
5. Dzik - gość. Koniu i Abdul (Kontrabanda)
6 . Choć na słowo
7. Globalne ocieplenie
8. Gniew - gość. Frenczman
9. Czy słyszycie skit?
10. Czuję się jak - gość. O.S.T.R. i DJ Haem
11. Śmierć wielu serc
12. Yo yo
13. Więc wiedz - gość. Cadillac Dale
14. Język giętki - gość. Gutek
15. Spadam
16. Autro

 W sklepach płyta będzie do kupienia od 9 października, ale już teraz można zamawiać to wydawnictwo w preorderze na stronie rapportal.pl. Można już także posłuchać i obejrzeć teledysk do promującego tę płytę singla "Mamy królów na banknotach".

 

 

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij