Monster X Tour: przybyły, zaryczały, zmiażdżyły!

Za nami pierwsze z trzech show Monster X Tour w Polsce zaplanowanych w ramach tegorocznej trasy - 1 czerwca widowiskowymi akrobacjami i wyścigami uczestnicy show popisywali się w łódzkiej Atlas Arenie. Zawodnicy i ich potężne maszyny dały z siebie wszystko!

Monster X Tour 2014 - show w Łodzi Monster X Tour
fot. Monster X Tour

Show, organizowane pod patronatem Men's Health, rozpoczęło Pit Party, podczas którego widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliska wielkim monster truckom, motocyklom i quadom. Była to też okazja do otrzymania autografów oraz porozmawiania z zawodnikami, którzy z pasją opowiadali o swoich maszynach i chętnie pozowali do zdjęć.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się zielony włochaty The Monster - jedyny truck przystosowany do przewozu pasażerów. Dreszczyk emocji towarzyszył wszystkim tym, którzy odważyli się do niego wsiąść.

Podczas show głośne Monster X Trucki rywalizowały ze sobą, wyskakując wysoko w powietrze ponad wrakami ciężarówek. Ulubioną konkurencją publiczności był oczywiście freestyle, czyli moment, kiedy ciężarówki pokazują, na co naprawdę je stać! Nie obyło się bez kraks - podczas pierwszego pokazu wywrócił się ulubieniec widzów Bigfoot, a w trakcie drugiego dachował Reverse Racer. Show dopełniły powietrzne akrobacje motocyklistów z Crusty Demons oraz ekstremalnie szybkie wyścigi quadów z grupy Quad Speedway Poland.

Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym emocjonującym show, zapraszamy na kolejne, które odbędą się już 7 czerwca w Krakowie oraz 14 czerwca we Wrocławiu. Bilety wciąż jeszcze można kupić na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.grupon.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach sieci Empik.

MH

Zobacz również:
REKLAMA