[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Monster X Tour: przybyły, zaryczały, zmiażdżyły!

Za nami pierwsze z trzech show Monster X Tour w Polsce zaplanowanych w ramach tegorocznej trasy - 1 czerwca widowiskowymi akrobacjami i wyścigami uczestnicy show popisywali się w łódzkiej Atlas Arenie. Zawodnicy i ich potężne maszyny dały z siebie wszystko!

Monster X Tour 2014 - show w Łodzi fot. Monster X Tour
Show, organizowane pod patronatem Men's Health, rozpoczęło Pit Party, podczas którego widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliska wielkim monster truckom, motocyklom i quadom. Była to też okazja do otrzymania autografów oraz porozmawiania z zawodnikami, którzy z pasją opowiadali o swoich maszynach i chętnie pozowali do zdjęć.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się zielony włochaty The Monster - jedyny truck przystosowany do przewozu pasażerów. Dreszczyk emocji towarzyszył wszystkim tym, którzy odważyli się do niego wsiąść.

REKLAMA

Podczas show głośne Monster X Trucki rywalizowały ze sobą, wyskakując wysoko w powietrze ponad wrakami ciężarówek. Ulubioną konkurencją publiczności był oczywiście freestyle, czyli moment, kiedy ciężarówki pokazują, na co naprawdę je stać! Nie obyło się bez kraks - podczas pierwszego pokazu wywrócił się ulubieniec widzów Bigfoot, a w trakcie drugiego dachował Reverse Racer. Show dopełniły powietrzne akrobacje motocyklistów z Crusty Demons oraz ekstremalnie szybkie wyścigi quadów z grupy Quad Speedway Poland.

Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym emocjonującym show, zapraszamy na kolejne, które odbędą się już 7 czerwca w Krakowie oraz 14 czerwca we Wrocławiu. Bilety wciąż jeszcze można kupić na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.grupon.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach sieci Empik.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij