[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mobil 1 Get Personal, czyli zostań kierowcą bolidu F1

Chcesz dołączyć do teamu Formuły 1 i razem z Jamesem Buttonem i Sergio Perezem zasiąść za kierownicą bolidu Vodafone McLaren Mercedes? Dzięki akcji Mobil 1 Get Personal Twoje marzenie może się spełnić, a przy okazji możesz wyjechać na Grand Prix F1 w USA.

Kadry z filmu promującego akcję "Mobil 1 Get Personal"
Zapowiedzią akcji Mobil 1 Get Personal jest zabawny film, którego bohater zastaje zespół Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes w... Zresztą zobacz sam:

REKLAMA

W projekcie Mobil 1 Get Personal możesz, podobnie jak bohater filmu, znaleźć się wyjątkowo blisko świata sportów motorowych. Osoby, które spersonalizują specjalny film, mają szansę dołączyć do zespołów Mobil 1 i Vodafone McLaren Mercedes podczas Grand Prix USA Formuły 1. Poza tym odwiedzą strefę serwisową oraz z bliska przyjrzą się pracy techników Mobil 1, którzy na torze na bieżąco prowadzą analizy oleju i paliwa, pomagając kierowcom i technikom kontrolować osiągi ich maszyn.

Przepis na wielką przygodę w świecie sportów motorowych

Po rejestracji na stronie www.mobil1.com/getpersonal oraz udostępnieniu swojego zdjęcia profilowego z Facebooka stworzone zostanie spersonalizowane wideo, które przenosi internautę do Centrum Technologicznego McLarena i stawia w roli kierowcy. Filmem można dzielić się ze znajomymi z sieci. Tworząc wideo, rywalizujemy jednocześnie o nagrodę główną projektu - wyjazd na Grand Prix Formuły 1 w USA oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Gratką, i to nie tylko dla fanów motosportu, będą na pewno oryginalne części pochodzące z samochodu wyścigowego.

"Zawsze szukamy nowych pomysłów, aby pomóc fanom zbliżyć się do wielkich wydarzeń oraz lepiej poznać strategie i technologie, które pozwalają zespołom wygrywać - mówi Elżbieta Jaroszewska z ExxonMobil Poland. - W Mobil 1 Get Personal korzystamy z wieloletniego partnerstwa technologicznego pomiędzy ExxonMobil i zespołem Vodafone McLaren Mercedes oraz dajemy fanom bezpośredni kontakt z jednym z najbardziej znanych zespołów wyścigowych na świecie".

Tegoroczny sezon wyścigowy to dziewiętnasty rok partnerstwa technologicznego producenta olejów Mobil 1 z Vodafone McLaren Mercedes. Specjaliści Mobil 1 są obecni na torze podczas każdego wyścigu, dostarczając Vodafone McLaren Mercedes środki smarne, paliwo wyścigowe oraz wsparcie techniczne.

Regulamin Mobil 1 Get Personal oraz dodatkowe informacje o Mobil 1 na torach wyścigowych znajdziesz pod adresem www.mobil1.com/getpersonal.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij