Mobil 1 Get Personal, czyli zostań kierowcą bolidu F1

Chcesz dołączyć do teamu Formuły 1 i razem z Jamesem Buttonem i Sergio Perezem zasiąść za kierownicą bolidu Vodafone McLaren Mercedes? Dzięki akcji Mobil 1 Get Personal Twoje marzenie może się spełnić, a przy okazji możesz wyjechać na Grand Prix F1 w USA.

Mobil 1
Kadry z filmu promującego akcję "Mobil 1 Get Personal"

Zapowiedzią akcji Mobil 1 Get Personal jest zabawny film, którego bohater zastaje zespół Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes w... Zresztą zobacz sam:

REKLAMA

W projekcie Mobil 1 Get Personal możesz, podobnie jak bohater filmu, znaleźć się wyjątkowo blisko świata sportów motorowych. Osoby, które spersonalizują specjalny film, mają szansę dołączyć do zespołów Mobil 1 i Vodafone McLaren Mercedes podczas Grand Prix USA Formuły 1. Poza tym odwiedzą strefę serwisową oraz z bliska przyjrzą się pracy techników Mobil 1, którzy na torze na bieżąco prowadzą analizy oleju i paliwa, pomagając kierowcom i technikom kontrolować osiągi ich maszyn.

Przepis na wielką przygodę w świecie sportów motorowych

Po rejestracji na stronie www.mobil1.com/getpersonal oraz udostępnieniu swojego zdjęcia profilowego z Facebooka stworzone zostanie spersonalizowane wideo, które przenosi internautę do Centrum Technologicznego McLarena i stawia w roli kierowcy. Filmem można dzielić się ze znajomymi z sieci. Tworząc wideo, rywalizujemy jednocześnie o nagrodę główną projektu - wyjazd na Grand Prix Formuły 1 w USA oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Gratką, i to nie tylko dla fanów motosportu, będą na pewno oryginalne części pochodzące z samochodu wyścigowego.

"Zawsze szukamy nowych pomysłów, aby pomóc fanom zbliżyć się do wielkich wydarzeń oraz lepiej poznać strategie i technologie, które pozwalają zespołom wygrywać - mówi Elżbieta Jaroszewska z ExxonMobil Poland. - W Mobil 1 Get Personal korzystamy z wieloletniego partnerstwa technologicznego pomiędzy ExxonMobil i zespołem Vodafone McLaren Mercedes oraz dajemy fanom bezpośredni kontakt z jednym z najbardziej znanych zespołów wyścigowych na świecie".

Tegoroczny sezon wyścigowy to dziewiętnasty rok partnerstwa technologicznego producenta olejów Mobil 1 z Vodafone McLaren Mercedes. Specjaliści Mobil 1 są obecni na torze podczas każdego wyścigu, dostarczając Vodafone McLaren Mercedes środki smarne, paliwo wyścigowe oraz wsparcie techniczne.

Regulamin Mobil 1 Get Personal oraz dodatkowe informacje o Mobil 1 na torach wyścigowych znajdziesz pod adresem www.mobil1.com/getpersonal.

MH

REKLAMA