REKLAMA

Młodzi Mistrzowie w akcji

Młodzi Mistrzowie to projekt społeczny z prostą ideą: zapewnienie możliwości trenowania sportów walki młodzieży z trudnych środowisk.

KSW fot. Mat. prasowe
To pomocna dłoń od federacji KSW i klubu Academia Gorila – ich liderzy wierzą, że sport to dla wielu młodych w trudnej sytuacji najlepsza droga do wyjścia na prostą i uwierzenia w siebie, a także ścieżka realizacji marzeń. Program wystartował w Warszawie w lipcu 2018 i potrwa przez 6 mies. Chętni w wieku 12-17 lat mogą uczestniczyć w darmowych treningach w: ACADEMIA GORILA ul. Kopernika 36/40 i KSW CROSS FIGHT GYM ul. Rydygiera 19/220.

Pod okiem doświadczonych szkoleniowców mogą trenować sporty walki w programie obejmującym wiele elementów ogólnorozwojowych, gimnastyki i kształtowania pożądanych cech motorycznych, nauki współpracy w grupie oraz techniki. Bez sparingów, bez uderzeń w głowę. Zajęcia prowadzą dyplomowani trenerzy i utytułowani w swoich dyscyplinach zawodnicy.

Gościnnie na treningach pojawią się Mistrzowie Federacji KSW – gwiazdy, które mogą być dla młodych adeptów sztuki autorytetami: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski i inni. Inicjatorzy projektu, KSW i Akademia Gorila, zapewniają miejsce w klubach, opracowanie planów treningowych oraz opiekę trenerską, natomiast za nabór uczestników odpowiedzialny jest Alternatywny Klub Sportowy „Zły” koordynujący współpracę z fundacjami. Do projektu mogą dołączyć również kluby z innych miast Polski. Zapisy: [email protected]

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA