Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz poleca ZEW for men

Jan Błachowicz – mistrz wagi półciężkiej UFC, który znalazł się w gronie najlepszych sportowców 2020 roku w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego, rozpoczął współpracę z ZEW for men. Silny charakter, determinacja, wytrwałość i odwaga „Cieszyńskiego Księcia” to wartości, którym hołduje także polska marka naturalnych kosmetyków oraz akcesoriów dla mężczyzn. Dlatego to ZEW for men zadba o wygląd zawodnika, który już 6 marca będzie bronił swojego mistrzowskiego tytułu w najgłośniejszej walce tej zimy!

Jan Błachowicz Jan Błachowicz
Marka ZEW for men tworzy kosmetyki inspirowane dziką naturą, skuteczne, ze skoncentrowanymi, silnymi składnikami aktywnymi, takimi jak węgiel drzewny z Bieszczad czy czarna huba, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i szacunku dla środowiska. ZEW for men od pięciu lat bada męskie potrzeby i kreuje produkty, dzięki którym mężczyźni mogą na co dzień poczuć się zadbani i pewni siebie.

REKLAMA

Ekipa ZEW for men od lat pokazuje, jak widzi siebie i swoich klientów we współczesnym świecie – mężczyzn z krwi i kości, świadomych swojej natury, którzy z determinacją idą swoją drogą, realizując pasje i ambicje, którzy podejmują wyzwania i przekraczają własne granice.

Te wartości uosabia mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz, który w marcu tego roku stoczy walkę o obronę tytułu na gali największej światowej organizacji UFC 259, w zapowiadającym się na bardzo emocjonujący pojedynku z czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą.

Jan Błachowicz to sportowiec, który osiąga swoje cele dzięki konsekwentnej pracy nad własnym ciałem i psychiką – jego zasłużony sukces to wynik wielu lat ringowych starć i rywalizacji, intensywnych ćwiczeń i sparingów, wyciągania wniosków z błędów i nieodpuszczania w chwilach słabości.  

Docenienie naszych produktów przez polskiego mistrza MMA Jana Błachowicza to dla ZEW for men duży zaszczyt, ale także potwierdzenie, że działamy we właściwym kierunku. Cieszymy się, że tak silny i inspirujący zawodnik promuje Polskę na sportowej arenie międzynarodowej. Mamy nadzieję, że również my dokładamy do tej promocji swoją „cegiełkę” – od pięciu lat tworzymy produkty według zasady „działamy lokalnie, sięgamy globalnie” – nasze kosmetyki produkowane są w Polsce, ze składników aktywnych pochodzących m.in. z bieszczadzkich gór, jednego z ostatnich dzikich terenów Europy, a dystrybuujemy je do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Także wartości ZEW for men pokrywają się z wartościami, jakie promuje Jan. Wierzymy, że najbliższa walka będzie kontynuacją jego sportowych sukcesów w świecie MMA, a nasza obecna współpraca to wstęp do dłuższej i owocnej przyjaźni. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales marki ZEW for men.

***

Produkty ZEW for men dostępne są w sklepie online na poczujzew.pl, w sieci perfumerii Douglas, w sieci perfumerii Kontigo online, w sieci perfumerii Notino online oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży. Więcej informacji na www.poczujzew.pl

Zobacz również:
Marsz na rękach z kołyską jest jak szwajcarski multitool:  poprawi Twoją formę i sylwetkę, niezależnie od tego, co akurat w nich szwankuje.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA