Męskie Granie w Centrum Kultury Koneser

Warszawa to szósty przystanek na letniej trasie Męskiego Grania. Podczas finałowego koncertu w Centrum Kultury Koneser usłyszymy m.in. Tomasza Stańko, Andrzeja Smolika, Macieja Maleńczuka oraz zespoły: Kim Nowak, Voo Voo, Mitch & Mitch i Pogodno.

M
Męskie Granie

Koncert w Centrum Kultury Koneser to kolejna okazja, by usłyszeć prawdziwie męskie dźwięki w niecodziennej oprawie scenicznej autorstwa Jarosława Koziary.

REKLAMA

Warszawskie Męskie Granie rozpocznie mistrz świata w scratchowaniu DJ Eprom. Po nim na scenie pojawi się pięcioosobowy duet w dziewięcioosobowym składzie, czyli Mitch & Mitch, oraz nie mniej muzycznie abstrakcyjny zespół Pogodno. Następny w kolejności występ zespołu Kim Nowak zilustruje na żywo animator i performer Mariusz Wilczyński. Tego wieczoru usłyszymy również Andrzeja Smolika oraz dźwięki trąbki Tomasza Stańko.

 

Podczas koncertu w Koneserze nie zabraknie również towarzyszącego całej trasie Męskiego Grania Koleżeńskiego spotkania Macieja Maleńczuka z Wojciechem Waglewskim, który zagra również Męską Muzykę z Fiszem i Emade. Hip-hopowy akcent zapewni Abradab, zaś po jego występie przed publicznością pojawi się zespół Voo Voo. Sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

Męskie Granie to projekt zainicjowany i sponsorowany przez markę Żywiec, który tego lata odwiedził Gdańsk, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław i Warszawę. Podczas 6 koncertów, będących ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, zaprezentuje się 13 artystów i 8 zespołów. Na jednej scenie pokażą czym jest Męskie Granie i co wyniknąć może ze spotkań, wydawałoby się zupełnie różnych artystów.

Swój udział w projekcie dotychczas potwierdzili: Abradab, Bajzel, DJ Eprom, Homosapiens, Kim Nowak, Michał Jacaszek, Jarosław Koziara, Maciej Maleńczuk, Mitch & Mitch, Leszek Możdżer, Nergal, Oxy.Gen, Pogodno, Tomasz Sikora, Andrzej Smolik, Tomasz Stańko, Tin Pan Alley, Wojciech Waglewski Mariusz Wilczyński.

MH

REKLAMA