[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Męskie Granie w Centrum Kultury Koneser

Warszawa to szósty przystanek na letniej trasie Męskiego Grania. Podczas finałowego koncertu w Centrum Kultury Koneser usłyszymy m.in. Tomasza Stańko, Andrzeja Smolika, Macieja Maleńczuka oraz zespoły: Kim Nowak, Voo Voo, Mitch & Mitch i Pogodno.

M Męskie Granie
Koncert w Centrum Kultury Koneser to kolejna okazja, by usłyszeć prawdziwie męskie dźwięki w niecodziennej oprawie scenicznej autorstwa Jarosława Koziary.

Warszawskie Męskie Granie rozpocznie mistrz świata w scratchowaniu DJ Eprom. Po nim na scenie pojawi się pięcioosobowy duet w dziewięcioosobowym składzie, czyli Mitch & Mitch, oraz nie mniej muzycznie abstrakcyjny zespół Pogodno. Następny w kolejności występ zespołu Kim Nowak zilustruje na żywo animator i performer Mariusz Wilczyński. Tego wieczoru usłyszymy również Andrzeja Smolika oraz dźwięki trąbki Tomasza Stańko.

 
REKLAMA

Podczas koncertu w Koneserze nie zabraknie również towarzyszącego całej trasie Męskiego Grania Koleżeńskiego spotkania Macieja Maleńczuka z Wojciechem Waglewskim, który zagra również Męską Muzykę z Fiszem i Emade. Hip-hopowy akcent zapewni Abradab, zaś po jego występie przed publicznością pojawi się zespół Voo Voo. Sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

Męskie Granie to projekt zainicjowany i sponsorowany przez markę Żywiec, który tego lata odwiedził Gdańsk, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław i Warszawę. Podczas 6 koncertów, będących ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, zaprezentuje się 13 artystów i 8 zespołów. Na jednej scenie pokażą czym jest Męskie Granie i co wyniknąć może ze spotkań, wydawałoby się zupełnie różnych artystów.

Swój udział w projekcie dotychczas potwierdzili: Abradab, Bajzel, DJ Eprom, Homosapiens, Kim Nowak, Michał Jacaszek, Jarosław Koziara, Maciej Maleńczuk, Mitch & Mitch, Leszek Możdżer, Nergal, Oxy.Gen, Pogodno, Tomasz Sikora, Andrzej Smolik, Tomasz Stańko, Tin Pan Alley, Wojciech Waglewski Mariusz Wilczyński.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij