Męski punkt widzenia – pomysły na prezent dla Taty od marki Braun

Braun jest marką, która od 100 lat dba o wizerunek mężczyzn na całym świecie, podążając za ich potrzebami i dostarczając im funkcjonalnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń do codziennej pielęgnacji. Bogate portfolio marki sprosta wymaganiom zarówno brodaczy jak i zwolenników gładkiej skóry, dlatego jest idealnym źródłem pomysłów na prezent dla każdego Taty.

Braun Braun

Braun Series 7 to model wyposażony w  rewolucyjną głowicę 360° Flex, która dostosowuje się do konturów twarzy, zapewniając stały kontakt ze skórą. Mężczyzna, który codziennie goli się na gładko z pewnością doceni gadżet, który usprawni jego codzienność i zaoszczędzi czas. Nawet, jeśli za parę lat Tata zdecyduje się na zapuszczanie zarostu, wówczas za pomocą jednego ruchu i dostępnych nasadek EasyClick, będzie w stanie zmienić golarkę w trymer do stylizacji zarostu.

Cena – 999 zł

BraunBraun

Jeśli Twój Tata boryka się z problemem nadmiernego owłosienia, ale do tej pory nie zdecydował się na wizytę w salonie kosmetycznym, doceni prezent w postaci urządzenia Braun Silk-expert Pro 5. To bezpieczne urządzenie do depilacji metodą IPL w domu, które pozwoli na usunięcie zbędnego owłosienia w szybkim czasie.

Cena – 1 999 zł

BraunBraun

Ostatnia propozycja to urządzenie, które sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom brodaczy. Trymer Braun BT 7240 wyposażony jest w pokrętło zapewniające szeroki zakres regulacji długości przycinania – aż 39 różnych ustawień w odstępach co 0,5 mm. Czas pracy urządzenia wynosi 100 minut. W zestawie oprócz samego trymera, dodatkowo znajdziemy aż 4 nasadki, m. in. do precyzyjnego wyznaczania linii zarostu.

Cena: 369 zł

BraunBraun