[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Men's Week: nadszedł czas na prawdziwą męskość

Poszerzanie horyzontów, rozwijanie pasji, kształtowanie gustów. Oto cele Men's Week, pionierskiego projektu lifestylowego skierowanego do studentów, którzy właśnie wkraczają w świat prawdziwych mężczyzn. Zapisy już wkrótce, start imprezy 5 maja!

fot. Men's Week
Wnikliwe obserwacje otaczającego świata pozwoliły organizatorom Men's Week - Zrzeszeniu Studentów Polskich, najstarszej i największej organizacji studenckiej Szkoły Głównej Handlowej - odpowiedzieć na jedno z niezmiernie intrygujących pytań: co tak naprawdę chodzi mężczyźnie po głowie? Jako organizacja studencka postanowili uchylić rąbka tajemnicy, i to w bardzo wyjątkowy sposób!

REKLAMA

Owocem pracy członków ZSP jest Men’s Week, czyli pięć ekscytujących, przepełnionych atrakcjami prawdziwie męskich dni. Odpowiedź na potrzeby zdolnych i świadomych własnej wartości młodych ludzi - studentów warszawskich uczelni. Dziesiątki spotkań, warsztatów i atrakcji, multum konkursów i wielki happening na Auli Spadochronowej - centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Tematyka Men's Week będzie bardzo szeroka. Biznes, sport, rozrywka, kultura – wszystko, co znajduje się w kręgu męskich zainteresowań. Harmonogram tegorocznej, czwarta już edycji, pęka w szwach! Styliści Próchnika oraz Mikołaj Komar dokonają prawdziwych metamorfoz, demonstrując zawiłości mody męskiej dzisiejszych czasów. Duży Pe wraz z śmietanką polskich muzyków podzielą się z uczestnikami projektu refleksją na temat życia mężczyzny-artysty, jego celów, wątpliwości, marzeń.

Marek Magierowski poprowadzi debatę "Zmierzch Europy" i zabierze wszystkich w nietuzinkową podróż po naszym kontynencie. Profesjonaliści ukażą tajniki longboardingu i skimboardingu. Dla facetów, którzy czekają na mocną dawkę adrenaliny, szykowane są też zajęcia z downhillu. Na deser zdrowy styl życia, case study z firmą Philips, panel dyskusyjny na temat inwestycji alternatywnych, warsztaty masażu, squash, crossfit, sztuka wystąpień publicznych oraz wiele innych.

Tłem całego wydarzenia będzie Aula Spadochronowa – centralny punkt Szkoły Głównej Handlowej, gdzie poza aktywną promocją projektu będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, miniturnieju armwrestlingu, czy pokazach kulinarnych i flairu (sztuczek barmańskich).

Men’s Week zbliża się wielkimi krokami! Zapisy na warsztaty już niebawem na www.mensweek.pl. Rezerwujcie czas po majówce - wszystko wskazuje na to, że dni 5-9 maja zapowiadają się na najbardziej energetyzujące dni tego roku.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij