Men's Week: nadszedł czas na prawdziwą męskość

Poszerzanie horyzontów, rozwijanie pasji, kształtowanie gustów. Oto cele Men's Week, pionierskiego projektu lifestylowego skierowanego do studentów, którzy właśnie wkraczają w świat prawdziwych mężczyzn. Zapisy już wkrótce, start imprezy 5 maja!

Men's Week
fot. Men's Week

Wnikliwe obserwacje otaczającego świata pozwoliły organizatorom Men's Week - Zrzeszeniu Studentów Polskich, najstarszej i największej organizacji studenckiej Szkoły Głównej Handlowej - odpowiedzieć na jedno z niezmiernie intrygujących pytań: co tak naprawdę chodzi mężczyźnie po głowie? Jako organizacja studencka postanowili uchylić rąbka tajemnicy, i to w bardzo wyjątkowy sposób!

REKLAMA

Owocem pracy członków ZSP jest Men’s Week, czyli pięć ekscytujących, przepełnionych atrakcjami prawdziwie męskich dni. Odpowiedź na potrzeby zdolnych i świadomych własnej wartości młodych ludzi - studentów warszawskich uczelni. Dziesiątki spotkań, warsztatów i atrakcji, multum konkursów i wielki happening na Auli Spadochronowej - centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Tematyka Men's Week będzie bardzo szeroka. Biznes, sport, rozrywka, kultura – wszystko, co znajduje się w kręgu męskich zainteresowań. Harmonogram tegorocznej, czwarta już edycji, pęka w szwach! Styliści Próchnika oraz Mikołaj Komar dokonają prawdziwych metamorfoz, demonstrując zawiłości mody męskiej dzisiejszych czasów. Duży Pe wraz z śmietanką polskich muzyków podzielą się z uczestnikami projektu refleksją na temat życia mężczyzny-artysty, jego celów, wątpliwości, marzeń.

Marek Magierowski poprowadzi debatę "Zmierzch Europy" i zabierze wszystkich w nietuzinkową podróż po naszym kontynencie. Profesjonaliści ukażą tajniki longboardingu i skimboardingu. Dla facetów, którzy czekają na mocną dawkę adrenaliny, szykowane są też zajęcia z downhillu. Na deser zdrowy styl życia, case study z firmą Philips, panel dyskusyjny na temat inwestycji alternatywnych, warsztaty masażu, squash, crossfit, sztuka wystąpień publicznych oraz wiele innych.

Tłem całego wydarzenia będzie Aula Spadochronowa – centralny punkt Szkoły Głównej Handlowej, gdzie poza aktywną promocją projektu będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, miniturnieju armwrestlingu, czy pokazach kulinarnych i flairu (sztuczek barmańskich).

Men’s Week zbliża się wielkimi krokami! Zapisy na warsztaty już niebawem na www.mensweek.pl. Rezerwujcie czas po majówce - wszystko wskazuje na to, że dni 5-9 maja zapowiadają się na najbardziej energetyzujące dni tego roku.

MH

REKLAMA