Men's Health najlepszy w 2012 roku!

To był zdecydowanie rok MH! Jak wynika z raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, żaden inny miesięcznik dla facetów w Polsce nie sprzedawał się w 2012 roku tak dobrze, jak Men's Health! To również Wasz sukces - dziękujemy!

To już oficjalna informacja: „Men’s Health” w 2012 roku był najlepiej sprzedającym się lifestylowym miesięcznikiem dla mężczyzn w Polsce! Jak wynika z raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, organizacji wydawców, agencji reklamowych i ogłoszeniodawców, której głównym zadaniem jest zbieranie i weryfikacja informacji o wysokości nakładu i dystrybucji prasy, nasz magazyn aż przez 11 miesięcy ubiegłego roku był zdecydowanym liderem w swojej kategorii, co w skali całego roku pozwoliło nam wyraźnie pokonać wszystkich konkurentów.

REKLAMA

Średnia sprzedaż „Men’s Health” w 2012 roku wyniosła blisko 59 tysięcy egzemplarzy miesięcznie i była o blisko 20% wyższa niż liczba egzemplarzy sprzedawanych przez drugi w zestawieniu magazyn „Playboy”, o prawie jedną czwartą wyższa niż sprzedaż pisma „CKM” i o ponad 30% wyższa od sprzedaży kolejnego w rankingu miesięcznika „Logo”.

Sprzedaż ogółem lifestylowych miesięczników dla mężczyzn w 2012 roku według raportu ZKDP

Tytuł

Liczba egzemplarzy

Men's Health

58 985

Playboy

47 869

CKM

45 016

Logo

40 292

 

Współautorami tego bezprecedensowego sukcesu jesteście wy – nasi wierni Czytelnicy. Wielkie dzięki, że jesteście z nami! Obiecujemy, że zrobimy  wszystko, aby rok 2013 również należał do MH!

MH

REKLAMA