[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Men's Health najlepszy w 2012 roku!

To był zdecydowanie rok MH! Jak wynika z raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, żaden inny miesięcznik dla facetów w Polsce nie sprzedawał się w 2012 roku tak dobrze, jak Men's Health! To również Wasz sukces - dziękujemy!

To już oficjalna informacja: „Men’s Health” w 2012 roku był najlepiej sprzedającym się lifestylowym miesięcznikiem dla mężczyzn w Polsce! Jak wynika z raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, organizacji wydawców, agencji reklamowych i ogłoszeniodawców, której głównym zadaniem jest zbieranie i weryfikacja informacji o wysokości nakładu i dystrybucji prasy, nasz magazyn aż przez 11 miesięcy ubiegłego roku był zdecydowanym liderem w swojej kategorii, co w skali całego roku pozwoliło nam wyraźnie pokonać wszystkich konkurentów.

REKLAMA

Średnia sprzedaż „Men’s Health” w 2012 roku wyniosła blisko 59 tysięcy egzemplarzy miesięcznie i była o blisko 20% wyższa niż liczba egzemplarzy sprzedawanych przez drugi w zestawieniu magazyn „Playboy”, o prawie jedną czwartą wyższa niż sprzedaż pisma „CKM” i o ponad 30% wyższa od sprzedaży kolejnego w rankingu miesięcznika „Logo”.

Sprzedaż ogółem lifestylowych miesięczników dla mężczyzn w 2012 roku według raportu ZKDP

Tytuł

Liczba egzemplarzy

Men's Health

58 985

Playboy

47 869

CKM

45 016

Logo

40 292

 

Współautorami tego bezprecedensowego sukcesu jesteście wy – nasi wierni Czytelnicy. Wielkie dzięki, że jesteście z nami! Obiecujemy, że zrobimy  wszystko, aby rok 2013 również należał do MH!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij