Materace Curem z ambasadorem Mateuszem Kusznierewiczem

Curem to ekskluzywna marka materaców w portfolio Hilding Anders Polska, skandynawskiego koncernu działającego na polskim rynku od niemal 20 lat, która w unikatowy sposób łączy technologię, inteligentne materiały z badaniami nad jakością i ergonomią snu. Nowe rozwiązania i komponenty testowane są w Good Night’s SleepLab - to szwajcarski ośrodek badawczy firmy działający w kooperacji z niezależnym Instytutem AEH  w Zurychu.

Mateusz Kusznierewicz Curem

Ambasadorem marki Curem został właśnie Mateusz Kusznierewicz – wybitny żeglarz, dwukrotny medalista olimpijski, mistrz świata i Europy, kilkukrotny mistrz Polski, ale także przedsiębiorca i mentor, dla którego sen i regeneracja jest podstawą zdrowego funkcjonowania i sposobem na osiąganie kolejnych sukcesów zawodowych.

"Obserwacja mojego organizmu dała mi przekonanie, że przy tak intensywnym trybie życia, jaki prowadzę, potrzebuję dużej dawki snu i muszę przespać ok. 8,5 godziny w komfortowych warunkach, aby być w pełni sił następnego dnia. Filozofia marki CUREM: Work, Play, Sleep, Curem wpisuję się idealnie w mój niezwykle aktywny styl życia i dbałość o regenerację. To innowacyjna, ultranowoczesna marka, która stawia na holistyczne podejście do snu i edukuje jak ze snu korzystać, by funkcjonować zgodnie z koncepcją work-life-balance.

Mateusz KusznierewiczCurem

Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i inteligentne materiały, by materac dawał nam pełną regenerację na co dzień. Jeden z wybranych modeli, .EXE, na którym od niedawna sypiam, najchętniej zabierałbym ze sobą w każdą podróż i na łódkę. Odpowiednia twardość, elastyczność, wentylacja oraz idealne wsparcie dla poszczególnych części kręgosłupa, które daje odprężenie dla zmęczonych w ciągu dnia mięśni, idealnie sprawdzają się u osób aktywnych – takich jak ja" – mówi Mateusz Kusznierewicz, ambasador marki Curem.

O tym, jak wygląda plan dnia wybitnego sportowca i na czym polega skuteczna regeneracja dowiesz się z ciekawego i pełnego życiowych inspiracji webinara dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=6uEbM6urH3o

www.curem.pl

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!

PROMOCJE

Garmin Instinct Crossover – analogowy zegarek z inteligentnymi funkcjami

Nowa technologia RevoDrive™, wbudowane aplikacje sportowe, szeroki wachlarz funkcji monitorowania zdrowia i aktywności, a do tego ładowanie solarne. To nowy, lepszy standard hybrydowego smartwatcha.

REKLAMA