REKLAMA

Majówka 2020 w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Jura Krakowsko-Częstochowska to jeden z najpiękniejszych regionów Polski. W samym jej sercu, pośród niepowtarzalnych ostańców Skalnego Miasta, znajdziecie czterogwiazdkowy Poziom 511 Design Hotel & Spa. 

Co w środku? Przytulne, nowoczesne pokoje, wyjątkowo smaczne potrawy sezonowe i regionalne, spa z bogatą ofertą zabiegów oraz strefą wellness – z basenem wypełnionym źródlaną wodą, sauną fińską, łaźnią parową i jacuzzi z hydromasażem. Od hotelu chyba więcej wymagać nie można, prawda?

Najlepszą okazją, by sprawdzić, że to miejsce naprawdę warte jest Twoich odwiedzin, będzie zbliżająca się wielkimi krokami majówka. Zwłaszcza, że hotel oferuje specjalnie przygotowany na ten termin pakiet, który obok noclegów zawiera również wyżywienie, voucher do wykorzystania na zabiegi w 511_MEDI SPA, nocne zwiedzanie pobliskiego Zamku Ogrodzienieckiego (tak, to ten z netfliksowego Wiedźmina!) oraz masę atrakcji dla najmłodszych Gości.

A jeśli hotelowe wygody i spa Cię nudzą, możesz skorzystać z kilku innych atrakcji: wypożyczalni rowerów, kijków do nordic walking, lub poszaleć offroad. Jest tu kilka naprawdę męskich zajęć. 

Wszelkich informacji dotyczących oferty chętnie udzielą pracownicy recepcji głównej: telefonicznie pod numerem 32 746 28 00 bądź mailowo [email protected]

Więcej szczegółów: www.poziom511.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA