[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

MTB w Zieleńcu

Jeśli jesteś fanem jednośladów, kolarstwa i kolarstwa górskiego w szczególności, nie może zabraknąć Cię na na 10. edycji Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska MTB w Zieleńcu. Świetnie przygotowane trasy i emocje gwarantowane.

MTB Zieleniec Fot. Elżbieta Cirocka
W niedzielę 30 lipca w Zieleńcu k. Dusznik-Zdroju zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka „Fisha”. Będzie to już 10. edycja tych zawodów, rozgrywanych pod honorowym patronatem Ryszarda Szurkowskiego. Z trasą mini (29 km, 500 m przewyższenia) poradzą sobie wszyscy.

Dla tych, którzy potrzebują więcej adrenaliny, jest trasa mega: 58 km i 1200 m przewyższenia. Jak co roku będą kategorie wiekowe, ponadto klasyfikacja rodzinna oraz kategorie dla dziewczynek i chłopców do 12 lat i 13-15 lat. Memoriał upamiętnia Artura Filipiaka „Fisha”, entuzjastę kolarstwa górskiego, którego przedwcześnie zmogła choroba.

REKLAMA

Szczegóły i zapisy na www.memorial.bikebrother.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij