MISS TI już dostępne w sieci Żabka

Wasze ulubi­one duo muzyczne - Quebonafide i Forxst wraca z edycją limitowaną herbatek MISS TI 蒂小姐, które dostępne będą w całej sieci Żabka od 23 czerwca.

MISS TI w Żabce fot. materiały prasowe

Tym razem chłopaki serwują uwielbianą Matcha Latte i Milk Tea pod postacią butelek w wersji TO GO o pojemności 350 ml. Wersja limitowana jest w 100% wegańska - na bazie mleka owsianego.

Wrzuć poręczną wersję MISS TI 蒂小姐 do plecaka czy torebki i ruszaj z nią przed siebie. Idealna porcja o idealnym składzie.

Matcha oraz czarna herbata mają subtelnie pobudzające działanie, wspierają pamięć i koncentrację i sprawdzają się idealnie jako alternatywa dla koneserów napojów ceniących sobie bodźce smakowe, ale też analizujących składy i wartości odżywcze produktów.

W odróżnieniu od edycji napojów MISS TI 蒂小姐, które dostępne są w sieci Lidl i na stscjach Shell oba napoje w Żabce są wegańskie na bazie mleka owsianego. Mleko owsiane to mleko, które posiada wyjątkowe właściwości i wartości odżywcze. Mleko owsiane zawiera cenne dla zdrowia beta-glukan - rodzaj błonnika pokarmowego, który obniża poziom cholesterolu i ułatwia trawienie.

Produkty MISS TI 蒂小姐 charakteryzuje najwyższy wynik Nutri-Score, będący wskaźnikiem informującym konsumentów o wartościach odżywczych produktu i pomagający w świadomych wyborach będących podstawą prawidłowo zbilansowanej diety.

Za najwyższą jakość napoju i jego dostawy odpowiada producent prozdrowotnych napojów cold brew - SOTI Natural sp. z o.o. Napoje SOTI Natural już od dawna były dostępne w sieci Żabka, teraz do oferty dołączają także napoje MISS TI 蒂小姐

Napoje dostępne będą w całej sieci Żabka (również w bezobsługowych Żabkach NANO). Dodatkowo w Żabce NANO możesz zgarnąć butelkę MISS TI 蒂小姐 za darmo!*

*Wystarczy, że zarejestrujesz się w module Żappka Store i odbierzesz za 1 żappsa jednorazowy kupon na MISS TI 蒂小姐. Śpiesz się - promocja trwa od 24 czerwca przez 7 dni!