MH prezenty na święta!

Men's Health w wersji na iPady i tablety z Androidem. Numer specjalny "Twoja forma. Instrukcja obsługi". Aż 100 tabletów do wygrania w wielkim konkursie z okazji wydania 100. numeru MH. Na zbliżające się święta przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i kilka niespodzianek!

Takiej kumulacji ważnych - a co najważniejsze niezwykle przyjemnych - wydarzeń, jakie stały się udziałem Men's Health w tym roku, jeszcze w historii polskiego wydania nie było! Większość z nich to również zasługa was, naszych Czytelników, dlatego pozwólcie, że podzielimy się naszą radością z wami. Szczególnie, że przy okazji mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

Po pierwsze: polskie wydanie Men's Health przez większość 2012 roku znajdowało się na czele rankingu najlepiej sprzedających się magazynów lifestylowych dla mężczyzn w Polsce, prowadzonego przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy. Ten sukces nie byłby możliwy bez was, naszych Czytelników, którzy nie tylko kupujecie nasz miesięcznik, ale również nieustannie dajecie nam dowody na to, że nasza praca ma głeboki sens. Wasze listy, maile i telefony, w których piszecie, jak dzięki MH zmieniliście swoje życie na lepsze, to najlepszy motywator do tego, aby nad każdym kolejnym numerem pracować jeszcze ciężej.

Po drugie: najnowsze, styczniowe wydanie Men's Health jest 100. numerem MH wydanym w Polsce. Ten fantastyczny jubileusz postanowiliśmy uczcić wielkim konkursem dla naszych Czytelników, w którym do wygrania jest aż 100 tabletów! Aby stać się właścicielem jednego z nich, musisz tylko opowiedzieć, jak zmieniło się Twoje życie od chwili, kiedy po raz pierwszy wziąłeś do rąk Men's Health. Przy okazji przypominamy, że jubileuszowy numer możesz już znaleźć w swoim kiosku lub skrzynce pocztowej, jeśli prenumerujesz nasz magazyn (polecamy, bo zdecydowanie warto - dostaniesz 12 numerów z aż 20-procentowym rabatem!).

Po trzecie: od tej chwili polski Men's Health jest dostępny również w wersji na iPady i tablety z systemem Android! Nie jest to zwykła kopia "papierowego" Men's Health - każda strona cyfrowego wydania została przeprojektowana, a całe pismo wzbogacone o nowe, atrakcyjne rozwiązania, abyś mógł czytać swój ulubiony miesięcznik na tablecie w maksymalnie komfortowy sposób. Wykorzystując możliwości, jakie dają nam te nowoczesne urządzenia, stworzyliśmy  zupełnie nową jakość - interaktywny, multimedialny magazyn nowej generacji. Posiadacze iPadów aplikację Men's Health mogą ściągnąć ze sklepu AppStore, natomiast właściciele tabletów z Androidem znajdą ją w sklepie Google Play (mogą wystąpić kłopoty z jej instalacją na telefonach, ale już pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu).

Po czwarte: tradycyjnie już na zakończenie roku oddajemy w Twoje ręce kolejny numer specjalny poświęcony treningowi, tym razem zatytułowany "MH Twoja forma. Instrukcja obsługi". W odróżnieniu od ubiegłorocznego wydania, "MH Twoje mięśnie", które było niemal w całości poświęcone tematowi budowania muskulatury, tym razem podeszliśmy do tematu szerzej. Na 168 stronach tego wydania specjalnego znajdziesz więc nie tylko programy treningu siłowego, który da Ci lepszą muskulaturę, ale też konkretne wskazówki i porady, jak treningiem kardio najszybciej spalić zbędny tłuszcz. Dowiesz się ponadto, jak najefektywniej poprawić swoją kondycję i wytrzymałość, jaka dieta i jakie suplementy pomogą Ci szybciej osiągnąć Twoje cele oraz jak uniknąć kontuzji, które mogłyby na dlugo wykluczyć Cię z gry. Numer specjalny "MH Twoja forma. Instrukcja obsługi" możesz już teraz przejrzeć w całości - strona po stronie - w formie prezentacji online, a kupisz go w salonach prasowych, na stacjach benzynowych i w wielu innych punktach sprzedaży prasy w całej Polsce w cenie 24,99 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Po piąte: Men's Health z każdym miesiącem wzmacnia swoją pozycję lidera mediów społecznościowych w kategorii lifestylowych magazynów i stron dla mężczyzn. Jeszcze nie minął miesiąc, od kiedy nasz facebookowy profil przekroczył liczbę 40 tysięcy fanów, a już licznik wskazuje grubo ponad 42 tysiące osób, które nas lubią, i nie zamierza zwalniać tempa! Już wkrótce rozpoczniemy na Facebooku specjalny konkurs dla naszych fanów z atrakcyjnymi nagrodami, więc jeśli jeszcze nie jesteś jednym z nich, nie zwlekaj, tylko klikaj "Lubię to!" Warto wspomnieć, że systematycznie rośnie również liczba osób, które dodały nas do swoich kręgów w Google+, oraz tych, którzy śledzą naszą grupę na NK oraz konto na Twitterze. Dzięki, że jesteście z nami!

Po szóste: kilka tygodni temu oddaliśmy wam do dyspozycji nową, lepiej zorganizowaną, atrakcyjniejszą wizualnie stronę internetową MH. Wasze pozytywne reakcje na tę zmianę przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, jednoznacznie świadcząc o tym, że strona po "remoncie" większości z was przypadła do gustu. Wiemy, że nie wszystko jeszcze działa bezbłędnie, że niektóre funkcje nie działają prawidłowo lub nie zostały jeszcze uruchomione, ale pracujemy nad tym i postaramy się szybko usuwać zgłaszane błędy. Planujemy również wprowadzenie nowych, ciekawych funkcji, więc odwiedzaj nas regularnie!

A na koniec zapewniamy: w przyszłym roku będziemy się dla was starać jeszcze bardziej. Parę ciekawych pomysłów już czeka na realizację... :)

MH

Zobacz również:
REKLAMA