MH najlepszym magazynem dla facetów!

Polska edycja "Men’s Health" była w marcu najlepiej sprzedającym się miesięcznikiem w kategorii pism lifestylowych i shoppingowych dla mężczyzn – wynika z oficjalnych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

W marcu MH sprzedał się tak dobrze, że konkurencja się chowa...

ZKPD to organizacja wydawców, agencji reklamowych i ogłoszeniodawców, której głównym zadaniem jest zbieranie i weryfikacja informacji o wysokości nakładu i dystrybucji prasy. Według jej statystyk "Men’s Health" w marcu sprzedał się w nakładzie 64 149 egzemplarzy.

REKLAMA

Dzięki temu wyprzedziliśmy "Playboya", którego wybrało 62,1 tys. polskich facetów, i wyraźnie zdystansowaliśmy "CKM", który sprzedał 54,5 tys. egzemplarzy, oraz "Logo" z 52,3 tys. sprzedanych egzemplarzy. "MH" zanotował przy okazji aż 9,5-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu z tym samym miesiącem poprzedniego roku.

Warto dodać, że pierwszy w tym roku, styczniowo-lutowy numer "Men’s Health" również osiągnął świetny wynik – nabywców znalazło ponad 77,5 tys. egzemplarzy tego podwójnego wydania.

Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy redakcji i zaufaniu Was, naszych Czytelników, "Men’s Health" w kolejnych miesiącach nadal będzie liderem na rynku. Wielkie dzięki, że nas kupujecie i czytacie!
 

TytułNakład w marcu 2010
Men's Health
64 149 egz.
Playboy
62 117 egz.
CKM
54 483 egz.
Logo
52 344 egz.

 

MH

REKLAMA