[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.9

MH Dieta na mięśnie: jedz smacznie, rośnij szybciej

Dieta na mięśnie wcale nie musi być monotonna i bez wyrazu! Z pomocą nowej aplikacji MH na iPhone'y Twoje marzenia o muskularnej sylwetce szybciej staną się rzeczywistością, a Ty będziesz cieszył się smakiem każdego posiłku.

MH Dieta na mięśnie - najnowsza aplikacja Men's Health już dostępna w sklepie AppStore!
Mnóstwo białka, mnóstwo smaku

Żeby zbudować mięśnie, potrzebujesz białka. Oczywiście możesz je dostarczać, jedząc w kółko piersi z kurczaka i tuńczyka, ale po pewnym czasie taka dieta Cię znudzi. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną aplikację na iPhone'y "MH Dieta na mięśnie", zawierającą przepisy na prawidłowo zbilansowane posiłki z uwzględnieniem odpowiednich ilości białka i innych niezbędnych składników odżywczych. Oto śniadania, obiady, kolacje, przekąski i koktajle białkowe, które nie tylko działają, ale są też smaczne.

REKLAMA

Pobierz za darmo przepisy na pierwszy dzień. Jeśli Ci się spodobają, za jedyne 0,89 euro możesz dokupić jadłospis na pozostałe dni tygodnie plus ekstra dodatki, czyli pomysły na przekąski i koktajle przed i po treningu. W aplikacji znajdziesz 21 przepisów na dania, 9 pomysłów na koktajle białkowe i 11 na przekąski.

Z papieru na tablety

"MH Dieta na mięśnie" to druga aplikacja Men's Health stworzona specjalnie na urządzenia mobilne Apple. W listopadzie 2012 roku uruchomiona zostało elektroniczna wersja MH, przygotowywana specjalnie na iPady, w porównaniu z tradycyjnym wydaniem papierowym bogatsza o dodatkowe materiały (rozszerzone wersje artykułów, galerie zdjęć, fimy wideo), funkcje interaktywne itp.

Przetestuj aplikację "MH Dieta na mięśnie" już teraz!

MH

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij