MH Dieta na mięśnie: jedz smacznie, rośnij szybciej

Dieta na mięśnie wcale nie musi być monotonna i bez wyrazu! Z pomocą nowej aplikacji MH na iPhone'y Twoje marzenia o muskularnej sylwetce szybciej staną się rzeczywistością, a Ty będziesz cieszył się smakiem każdego posiłku.

MH Dieta na mięśnie - najnowsza aplikacja Men's Health już dostępna w sklepie AppStore! MH

Mnóstwo białka, mnóstwo smaku

Żeby zbudować mięśnie, potrzebujesz białka. Oczywiście możesz je dostarczać, jedząc w kółko piersi z kurczaka i tuńczyka, ale po pewnym czasie taka dieta Cię znudzi. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną aplikację na iPhone'y "MH Dieta na mięśnie", zawierającą przepisy na prawidłowo zbilansowane posiłki z uwzględnieniem odpowiednich ilości białka i innych niezbędnych składników odżywczych. Oto śniadania, obiady, kolacje, przekąski i koktajle białkowe, które nie tylko działają, ale są też smaczne.

Pobierz za darmo przepisy na pierwszy dzień. Jeśli Ci się spodobają, za jedyne 0,89 euro możesz dokupić jadłospis na pozostałe dni tygodnie plus ekstra dodatki, czyli pomysły na przekąski i koktajle przed i po treningu. W aplikacji znajdziesz 21 przepisów na dania, 9 pomysłów na koktajle białkowe i 11 na przekąski.

Z papieru na tablety

"MH Dieta na mięśnie" to druga aplikacja Men's Health stworzona specjalnie na urządzenia mobilne Apple. W listopadzie 2012 roku uruchomiona zostało elektroniczna wersja MH, przygotowywana specjalnie na iPady, w porównaniu z tradycyjnym wydaniem papierowym bogatsza o dodatkowe materiały (rozszerzone wersje artykułów, galerie zdjęć, fimy wideo), funkcje interaktywne itp.

Przetestuj aplikację "MH Dieta na mięśnie" już teraz!

MH

REKLAMA