"MH Dieta faceta" po raz trzeci!

Prawie 100 przepisów na jedzenie, które pozwala zbudować większe mięśnie, spalić tłuszcz, naładować się energią i wzmocnić zdrowie, a co najważniejsze - które facet może przygotować w 15 minut. Oto trzeci numer specjalny "MH Dieta faceta", który znajdziesz już w swoim kiosku!

Numer specjalny Men's Health Dieta faceta 2013

Okazuje się, że Czytelnicy MH to faceci, którzy lubią gotować i dobrze zjeść. Świadczą o tym między innymi wyniki sprzedaży dwóch pierwszych wydań "Men’s Health Dieta faceta" - z nakładu obu numerów specjalnych pozostały w naszych magazynach tylko pojedyncze egzemplarze (możecie je jeszcze zdobyć, zamawiając je bezpośrednio w naszej redakcji - piszcie maile na [email protected]; w formie elektronicznej są też dostępne w serwisie e-kiosk.pl: "MH Dieta faceta" nr 1 oraz "MH Dieta faceta" nr 2). Więcej szczegółów o oby zeszytach znajdziecie tutaj oraz tutaj)

Przed wami więc kolejny, już trzeci z tej serii, numer specjalny "Men’s Health Dieta Faceta", który bez fałszywej skromności ośmielamy się nazwać najlepszą książką kucharską dla prawdziwych mężczyzn. Zgodnie z waszymi sugestiami, ten zeszyt w całości wypełniliśmy przepisami, dzięki którym nawet faceci dotąd szerokim łukiem omijający kuchnię będą w stanie własnoręcznie zamienić pojedyncze produkty spożywcze w apetycznie wyglądający i fantastycznie smakujący posiłek.

Zero teorii, czysta praktyka!

"Tym razem bez żywieniowych teorii, bez rozważań o roli odpowiedniego żywienia w treningu, bez wypowiedzi ekspertów - to wszystko znajdziecie w zwykłych wydaniach Mens’ Health i na naszej stronie internetowej - mówią Beata Dżugaj i Marek Girulski, redaktorzy MH, pod których czujnym okiem powstawał ten numer specjalny. - Ten numer to sam konkret, bo eksperci od diety, zamiast dywagować, przełożyli swoją wiedzę - z wielką pomocą kucharzy - na praktykę".

I oto efekty. Prawie 100 przepisów kulinarnych, strona po stronie, krok po kroku opisujących nieskomplikowaną procedurę przygotowania każdej potrawy. Do tego wszystkie mające jakiś sens, prowadzące do jakiegoś celu. Bo my, faceci, lubimy, jak coś ma sens i swój cel. Chcesz ogarnąć trochę nadwyżkę kilogramów? Dobrze trafiłeś. Chcesz szybciej zbudować mięśnie? Dobrze trafiłeś. Chcesz poprawić kondycję? Dobrze trafiłeś. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Dobrze trafiłeś.

"Chcesz powiedzieć, że wszystko Ci jedno, czym zaspokajasz głód? Źle trafiłeś, choć i dla Ciebie jest nadzieja, bo najpewniej zmienisz zdanie, gdy zrobisz kilka naszych przepisów - twierdzą z przekonaniem twórcy "MH Dieta Faceta", którzy nie kryją, że nie mogli się powstrzymać przed wypróbowaniem większości tych przepisów we własnych kuchniach podczas prac nad tym wydaniem. - Zwłaszcza że czas przygotowania każdego z nich nie przekracza kwadransa, a są i krótsze".

Większe mięśnie, silniejsze libido...

Liczący 132 strony numer specjalny "Men’s Health Dieta faceta" podzielony został na 4 części. W pierwszej znalazły się przepisy na potrawy, dzięki którym błyskawicznie naładujesz swoje wewnętrzne akumulatory. W drugiej zebraliśmy receptury na dania, które umożliwią Ci zbudowanie większych mięśni, nawet jeśli nie chcesz, lub nie stać Cię na wspomaganie diety suplementami. Trzecia to blisko ćwierć setki przepisów na jedzenie, które pozwoli Ci spalić zbędne kilogramy - wypróbuj, a przekonasz się, że można schudnąć, jedząc smacznie i do syta. Kończymy garścią przepisów, których celem jest wzmocnienie Twojego zdrowia na wielu różnych płaszczyznach - zapewnią optymalną pracę Twojego mózgu, poprawią pamięć i koncentrację, wzmocnią odporność, podkręcą libido itp.

Jeszcze nie jesteś zdecydowany na zakup? Przejrzyj numer specjalny "Men's Health Dieta faceta" w całości - strona po stronie - już teraz, a przekonasz się, że będzie to doskonała inwestycja. "Ten numer to zaproszenie do lepszego życia. Spróbuj skorzystać, bo warto" - dodają Beata Dżugaj i Marek Girulski.

"MH Dieta faceta" jest dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 2 sierpnia. Cena egzemplarza - 14,99 złotych. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Zobacz również:
REKLAMA