MARC O’POLO Limited Edition – postaw na czerń!

Już  teraz we wszystkich sklepach MARC O'POLO dostępna jest najnowsza kolekcja limitowana Black Fashion Week, która celebruje czerń - oczywiście kolor ten jest nie tylko barwą, a przede wszystkim komunikatem, który pozwala osiągnąć wyznaczone cele.  Zdjęcia wykonał światowej sławy fotograf Joachim Müller Ruchholtz, który przedstawił kolekcję w wyjątkowo awangardowym wydaniu. 

Marco Polo
Na linię Black Fashion Week składają się ubrania zarówno damskie, jak i męskie. Ich styl można określić jako mieszankę skandynawskiego designu ze sportowymi akcentami, które widoczne są również w akcesoriach. Pojedyncze projekty opatrzone zostały napisem - if it’s not black, put it back.

REKLAMA

Do fanów kolekcji należy Rafał Mohr, który uchodzi obecnie za jednego z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Podczas premiery filmu „Diablo. Wyścig o wszystko” pojawił się na czerwonym dywanie w czarnym płaszczu oraz spodniach z linii Black Fashion Week. Do tego dobrał klasyczne, skórzane buty, kamizelkę oraz dżersejową koszulę od tego samego brandu. Nie dziwi więc fakt, iż został uznany za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn podczas premiery.

Zobacz również:
Przedstawiamy krótką listę elementów niezbędnych, by prawidłowo wykonać wiosłowanie ze sztangą w opadzie tułowia.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA