MARC O’POLO Limited Edition – postaw na czerń!

Już  teraz we wszystkich sklepach MARC O'POLO dostępna jest najnowsza kolekcja limitowana Black Fashion Week, która celebruje czerń - oczywiście kolor ten jest nie tylko barwą, a przede wszystkim komunikatem, który pozwala osiągnąć wyznaczone cele.  Zdjęcia wykonał światowej sławy fotograf Joachim Müller Ruchholtz, który przedstawił kolekcję w wyjątkowo awangardowym wydaniu. 

Marco Polo

Na linię Black Fashion Week składają się ubrania zarówno damskie, jak i męskie. Ich styl można określić jako mieszankę skandynawskiego designu ze sportowymi akcentami, które widoczne są również w akcesoriach. Pojedyncze projekty opatrzone zostały napisem - if it’s not black, put it back.

Do fanów kolekcji należy Rafał Mohr, który uchodzi obecnie za jednego z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Podczas premiery filmu „Diablo. Wyścig o wszystko” pojawił się na czerwonym dywanie w czarnym płaszczu oraz spodniach z linii Black Fashion Week. Do tego dobrał klasyczne, skórzane buty, kamizelkę oraz dżersejową koszulę od tego samego brandu. Nie dziwi więc fakt, iż został uznany za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn podczas premiery.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA