REKLAMA

Logitech MX Master 3 - myszka dla profesjonalistów

Szukasz myszy, która jest: bezprzewodowa, precyzyjna, wygodna, energooszczędna, trwała i na dodatek potrafi obsługiwać nawet trzy komputery bez przełączania dongla USB? Znalazłeś. 

Logitech MX Master 3 fot. Logitech
MX Master 3 MX Master 3 to mysz przez wielu okrzyknięta jako najlepsza w historii. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i proporcjom idealnie dopasowuje się do dłoni, co pozwala na bardziej intuicyjną i szybszą pracę.

REKLAMA

W tym modelu zastosowano również zupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania. Wykonane jest ze stali, co zapewnia ogromną trwałość oraz odpowiednią wagę, co przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy chcesz je rozpędzić, żeby szybko przewinęło np bardzo długi tekst w pliku .doc albo długą stronę. Dzięki technologi elektromagnetycznej przewijanie jest dynamiczne i precyzyjne, lecz ultra ciche. W wielu aplikacjach przyda się też genialna rolka do przewijania w bok. 

Każdy z przycisków myszy jest programowalny, więc możesz skonfigurować mysz tak, aby odpowiadała Twojemu trybowi pracy.

Logitech MX Master 3fot. Logitech

Trzy komputery, jedna mysz

No i na koniec zupełnie wyjątkowa zaleta tego modelu: MX Master 3 obsługuje płynnie do trzech komputerów z różnymi systemami operacyjnymi (Windows® i macOS), możliwe jest nawet „przeciąganie” plików z jednego komputera na drugi jednym pociągnięciem myszy. Kursor po prostu przechodzi z jednego ekranu na drugi, jakby obie Twoje maszyny były ze sobą sprzężone. Bo w gruncie rzeczy są. Dzięki tej sprytnej myszy.

Cena: 479 zł; logitech.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA