[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Łódź triumfuje na ESN Olympics

Zwycięstwem drużyny Locos de Cai z Łodzi zakończył się finał zawodów ESN Olympics, odbywających się pod patronatem MH. Mimo że rywalizacja była zacięta, a emocje dorównywały najbardziej prestiżowym imprezom sportowym, całe wydarzenie przebiegało w atmosferze przyjaźni i dobrej zabawy.
Zwycięzcy pierwszego finału studenckich zawodów ESN Olympics - zespół Locos de Cai z Łodzi (fot. ESN Olympics)
Ogólnopolski finał ESN Olympics, czyli zawodów sportowych dla Erasmusów - zagranicznych studentów przebywających w Polsce, odbył się 7 maja na terenie Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

Po oficjalnym otwarciu imprezy, podczas którego prowadzono flagi 11 krajów, z których pochodzili zawodnicy, odsłuchano hymn Unii Europejskiej oraz hymn Polski, każda z drużyn przystąpiła do rywalizacji w pływaniu. Początkowo w klasyfikacji prowadziły drużyny z Katowic i Torunia.

REKLAMA

Po pierwszej konkurencji wszystkie zespoły przeszły do udziału w trzech równolegle odbywających się dyscyplinach: marszobiegu, grach zespołowych oraz futsalu. W konkurencji marszobiegu najwięcej punktów uzyskała drużyna z Torunia, najszybciej pokonując dystans 2 kilometrów i odpowiadając poprawnie na największą liczbę pytań znajdujących się na stacjach trasy.

W międzyczasie na hali sportowej inne drużyny zmagały się z torem przeszkód, skacząc przez płotki, rzucając piłką, czy próbując złapać równowagę po kilkukrotnym obróceniu się wokół kija. W dyscyplinie najlepiej poradziła sobie drużyna z Łodzi.

Trzecią konkurencją, odbywającą się w tym samym czasie, co pozostałe, były zawody w futsalu. Walka na boisku trwała od pierwszej do ostatniej minuty. W finale zmierzyły się drużyny z Katowic i Łodzi. Po zaciętym meczu finałowym na tablicy nadal widniał wynik remisowy. Dopiero szósta kolejka rzutów karnych dała odpowiedź, że zwycięzcą zawodów futsalowych, jak i całego turnieju została drużyna z Łodzi - Locos de Cai.

Pomimo wyczerpujących zmagań finałowych, uczestnicy znaleźli w sobie wystarczająco dużo energii, aby wieczorem bawić się wspólnie na International Party w klubie Glass House. Podczas niej dopiero o północy zwycięzcom wręczono puchar ESN Olympics, a impreza trwała do białego rana.

Tegoroczna edycja ESN Olympics, której patronem medialnym był Men's Health, była pierwszą tego typu imprezą w Polsce. Kolejna edycja, być może zorganizowana już w skali ogólnoeuropejskiej, planowana jest już na następny rok.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij