REKLAMA

Lodówki turystyczne Dometic - skorzystaj z okazji

Jak mieć świetne rzeczy, nie wydając kroci? Trzeba wypatrywać okazji. Jesteś zapalonym turystą? Teraz wybrane modele elektrycznych lodówek turystycznych Dometic są tańsze o 20%. To właśnie jedna z tych okazji.

Lodówka dometic fot. dometic
Żeby docenić zalety przenośnej lodówki zasilanej prądem, nie musisz być zresztą turystą - doceniają je również np. kierowcy ciężarówek, strażnicy, wędkarze i praktycznie każdy, kto musi spędzać dużo czasu z dala od swojego domu i cywilizacji. 

REKLAMA

Dometic, szwedzki producent urządzeń związanych z rekreacją, ma w ofercie bardzo dużo modeli lodówek, różniących się pojemnością i funkcjami. Są nawet takie, które mają funkcję zamrażania, więc mogą Ci nawet zrobić zapas lodu na biwaku. Takie cuda techniki są jednak dosyć drogie i trzeba mieć wypchany portfel lub naprawdę potrzebować takich funkcji. 

Różne modele

Są też modele prostsze i tańsze -  np. Coolfan CR28 czy mniejsza Coolfan CR18, które sprawdzą się świetnie w znakomitej większości zastosowań. Lodówka, wbrew nazwie nie tylko schładza lub utrzymuje chłód. Lodówka przede wszystkim izoluje. W lecie może Ci więc zapewnić zimny napój w upalne popołudnie, a w zimie możesz ją potraktować jak podgrzewacz. Np masz ochotę na pysznego burgera, ale chętnie zjadłbyś go na świeżym powietrzu, np nad jeziorem? Wsadź go do lodówki, ustaw grzanie i nawet po godzinnej podróży burger wciąż będzie gorący. Lodówki Dometic potrafią utrzymać temperaturę +65 stopni Celsjusza powyżej temperatury otoczenia. Wystarczy im zasilanie 12/24 V. 

Skuszony? To przypominamy, że w tej chwili trwa właśnie promocja, w ramach której między innymi te dwa wspomniane modele można kupić o 20% taniej niż zwykle. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na wypełnienie lodówki tym, co najbardziej lubisz.

Szczegóły oferty na stronie Dometic.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA