[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Liderin - dołącz do Klubu Gruchacza!

Suplement, dzięki któremu możesz zwiększać swoje możliwości seksualne - kochać się częściej oraz odczuwać doznania jeszcze bardziej intensywnie. Liderin jest dedykowany mężczyznom, którzy lubią seks, chcą z niego czerpać jeszcze więcej i stale pragną zwiększać swoje możliwości seksualne.

Liderin fot. Materiały prasowe producenta
Lubisz eksperymenty w łóżku? Jasne, kto nie lubi. Nieważne, czy przez eksperymenty rozumiesz: nietypowe lokalizacje, pozycje, czy używane akcesoria. Jeżeli rozumiecie się jako partnerzy, to możecie być pewni, że zabawy w łóżku nie będą miały końca. I tu pojawia się Liderin - suplement diety potęgujący doznania. 

Liderin Sex Expert zawiera trzy składniki naturalnego pochodzenia w odpowiednich proporcjach. Jednym z nich jest żeń-szeń, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję i wpływa na utrzymanie dobrego samopoczucia (fizycznego i psychicznego), a także pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej.

REKLAMA

Na stronie www.liderin.pl dowiesz się więcej o samym produkcie i odświeżysz przy okazji repertuar pozycji seksualnych - czeka na Ciebie 12 materiałów instruktażowych żebyś nigdy nie doświadczył łóżkowej nudy. Będziesz mógł też wykazać się kreatywnością i wziąć udział w konkursie, do wygrania jest 100 koszulek. Dołącz do Klubu Gruchacza już dziś! Akcja potrwa do końca lipca 2015.

Liderin (Materiały prasowe producenta)

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij