REKLAMA

Levi’s i Stranger Things - wyjątkowa kolekcja

W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2019 Levi’s® rozpoczyna współpracę z ekipą kultowego serialu Netflixa Stranger Things! Efektem wspólnych działań jest kapsułowa kolekcja dla kobiet i mężczyzn w klimacie vintage. Akcja serialu rozgrywa się w latach 80-tych, czyli w czasach, kiedy na ekranach telewizorów, w magazynach i na ulicach królował Levi’s®.

Producenci serialu skrupulatnie starają się odzwierciedlić każdy detal, ukazujący charakter tamtych lat. Zatem nie mogło na pierwszym planie zabraknąć kultowych projektów Levi’s®, stanowiących podstawę garderoby barwnej dekady lat 80-tych. Współpracując bezpośrednio z kostiumografami trzeciego sezonu Stranger Things, Levi’s® wykorzystał swoje obszerne archiwum, żeby wesprzeć tworzenie kostiumów wiernie oddających klimat serialu. Akcja najnowszego sezonu osadzona jest w 1985 roku.

Zarówno wtedy, jak i dziś Levi’s® wywierał ogromny wpływ na kulturę i codzienny styl. Dla Eleven, Dustina i reszty paczki zaprojektowano więc autentyczne stylizacje oparte na dawnych projektach marki. Historia mody lubi zataczać koło. Coraz częściej wracamy do kultowych marek i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego powrót Levi’s® do klasyki sprzed lat, dzięki kolekcji ze Stranger Things, to strzał w dziesiątkę!

REKLAMA

W sprzedaży online i w wybranych sklepach będzie już w lipcu. Zainspiruj się ulubionymi bohaterami i przenieś się do lat 80-tych. Czarno-żółta koszula Aztec Print Shirt i spodnie El Pleated Jean to stylizacja, w której oglądamy w serialu Eleven. Dustin natomiast występuje w charakterystycznej dla siebie czapce trucker hat oraz retro koszulce Ringer Tee z grafiką Camp Know Where.

W kolekcji znajduje się także wiele projektów, które nawiązują do charakteru serialu i jego tematyki. Koszulki oraz bluzy z cytatami znanymi z serialu, dżinsy i truckerki z wizerunkami bohaterów oraz t-shirt z batwingiem inspirowanym kultową już grafiką Stranger Things, to prawdziwa gratka dla fanów. Na szczególną uwagę zasługują także detale. Levi’s® puszcza oko w stronę swoich klientów i odwraca do góry nogami czerwone wszywki czy naszywki na spodniach, nawiązując tym samym do „Drugiej Strony”.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA