REKLAMA

Levi’s® i Snoopy na sportowo - lato 2020

Mimo tego, że Charlie Brown jest znany ze swoich wielu prób (i porażek) kopnięcia piłki, to właśnie Snoopy jest najlepszym atletą z całego gangu Peanuts. Futbol, baseball, piłka nożna, tenis – wystarczy przejrzeć ulubione komiksy, aby dostrzec, że psi przyjaciel Charliego Browna to mały wysportowany beagle.

Zatem aby uczcić jego atletyzm i sprawność Levi’s® po raz kolejny podejmuje współpracę z Peanuts i wspólnie tworzą specjalną edycję kolekcji Levi’s® x Peanuts® lato 2020. W kolekcji znajdziemy koszulki, bluzy, a także komplety dresów inspirowanych sportowymi projektami vintage Levi’s® z 1984 roku.

REKLAMA

Charakterystyczne dla Peanuts grafiki autorstwa Charlesa Schulza przedstawiają m.in. beztroskiego Snoopy’ego odbierającego tenisowy serw, kopiącego piłkę, ścigającego się ze swoim kumplem Woodstockiem, wykonującego tricki na deskorolce czy grającego w koszykówkę.

Poza pojedynczymi grafikami, kolekcja zawiera także koszulki futbolowe unisex, zestaw dwustronnych kapeluszy wędkarskich z grafikami Snoopy’ego, bluzy oversize z okrągłym kołnierzem w różnych intnsywnych kolorach.

Znamienne dla kolekcji jest także wykorzystanie sportowego logo Levi’s® tzw. olympic logo w kształcie flagi. Kolekcja LEVI’S® X PEANUTS® To kwintesencja nostalgii z nutką humoru w sportowej odsłonie. Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych i online jest od 4 sierpnia.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA