Levi’s® i Snoopy na sportowo - lato 2020

Mimo tego, że Charlie Brown jest znany ze swoich wielu prób (i porażek) kopnięcia piłki, to właśnie Snoopy jest najlepszym atletą z całego gangu Peanuts. Futbol, baseball, piłka nożna, tenis – wystarczy przejrzeć ulubione komiksy, aby dostrzec, że psi przyjaciel Charliego Browna to mały wysportowany beagle.

Zatem aby uczcić jego atletyzm i sprawność Levi’s® po raz kolejny podejmuje współpracę z Peanuts i wspólnie tworzą specjalną edycję kolekcji Levi’s® x Peanuts® lato 2020. W kolekcji znajdziemy koszulki, bluzy, a także komplety dresów inspirowanych sportowymi projektami vintage Levi’s® z 1984 roku.

Charakterystyczne dla Peanuts grafiki autorstwa Charlesa Schulza przedstawiają m.in. beztroskiego Snoopy’ego odbierającego tenisowy serw, kopiącego piłkę, ścigającego się ze swoim kumplem Woodstockiem, wykonującego tricki na deskorolce czy grającego w koszykówkę.

Poza pojedynczymi grafikami, kolekcja zawiera także koszulki futbolowe unisex, zestaw dwustronnych kapeluszy wędkarskich z grafikami Snoopy’ego, bluzy oversize z okrągłym kołnierzem w różnych intnsywnych kolorach.

Znamienne dla kolekcji jest także wykorzystanie sportowego logo Levi’s® tzw. olympic logo w kształcie flagi. Kolekcja LEVI’S® X PEANUTS® To kwintesencja nostalgii z nutką humoru w sportowej odsłonie. Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych i online jest od 4 sierpnia.

 

REKLAMA