Levi's Chino XX - nowa kolekcja!

Idealna para jeansów to absolutna konieczność. Jednak tak samo ważna jest świetna para chinosów. Marka Levi’s niezaprzeczalnie słynie z jeansów, a dzięki wprowadzeniu w zeszłym sezonie kolekcji Levi’s XX Chino ma wśród swoich produktów też idealną parę chinosów.

Spodnie, moda Levi's

Kolekcja kontynuowana jest również w tym sezonie w klasycznych krojach Standard Taper i Slim Taper. Dodatkowo, do linii został wprowadzony także model o luźniejszej sylwetce, czyli Levi’s XX Chino Stay Loose oraz nawiązujący do stylu streetstyle’owego - Levi’s XX Cargo. Dzięki tym kultowym krojom linia Levi’s XX Chino jest równie stylowa jak linie denimowe. Levi’s XX Cargo, będące przekształconą wersją popularnych spodni Levi’s XX Chino, podlegają temu samemu procesowi farbowania tkaniny, który nadaje naturalnie „znoszony” wygląd.

Dodatkową cechą wyróżniającą ten krój są delikatnie zwężane nogawki. Model został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności – posiada praktyczną kieszeń cargo, a także ukryty zamek wewnątrz kieszeni. Spodnie Levi’s XX Cargo są dostępne w wielu sezonowych odcieniach inspirowanych naturą, a nawet z printem w liście dla tych, którzy szukają produktów w streetstyle’owym stylu.

„Marka Levi’s powstała na bazie autentyczności i kreatywności. Z myślą o tym stworzyliśmy kolekcję Levi’s XX Chino. To spodnie idealne na każdą okazję, miejsce i czas. Nasz najnowszy model - XX Cargo zapewnia styl, wygodę i funkcjonalność. To bardzo przemyślany krój spodni cargo, który na pewno przetrwa próbę czasu,” Janine Chilton-Faust, Global VP, Men’s Design, Levi Strauss & Co.

REKLAMA