[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Kross Level B9 już w rękach zwycięzcy

Zwycięzca konkursu firmy Kross i magazynu MH już rozpoczął przygotowania do rowerowego sezonu 2013 pod okiem mistrza Polski Bogdana Czarnoty i na nowym, karbonowym rowerze Kross Level B9. Dla Marka Dereszkiewicza będzie to niezapomniany rok!

fot. Kross

Zwycięzcą współorganizowanego przez Men's Health konkursu "Wygraj rower Kross Level B9" został Marek Dereszkiewicz ze Złotowa w województwie wielkopolskim. Nasz laureat przygodę z kolarstwem rozpoczął w 2005 roku, startując w lokalnym maratonie. Ma potencjał na dobrego zawodnika, zacięcie i chęć do treningów. Zresztą, jak sam pisze na blogu www.rowerowymaratonczyk.pl, regularnie trenuje.

REKLAMA

Razem z Bogdanem Czarnotą, najlepszym polskim maratończykiem, który w 2012 r. zwyciężył w dwóch klasyfikacjach generalnych największych polskich maratonów, a teraz będzie opiekować się zwycięzcą naszego konkursu, powinni stworzyć optymalne połączenie zawodniczo-trenerskie.

Oprócz nagrody w postaci całosezonowej opieki trenerskiej Bogdana Czarnoty i wsparcia techniczno-medycznego firmy Kross laureat konkursu otrzymał również karbonowy rower Kross Level B9 o wartości 5 999 zł. Marek odebrał go 18 stycznia, a już 26 stycznia uczestniczył w badaniach wydolnościowych w laboratorium Diagnostix w Wiśle.

fot. Kross

W tej beskidzkiej miejscowości Marek spotkał się również z Bogdanem, aby wspólnie ustalić założenia treningowe. O szczegółach spotkania możecie poczytać na blogu www.rowerowymaratonczyk.pl, który Marek będzie prowadził przez cały sezon 2013. Znajdą się na nim również relacje z imprez, w których weźmie udział zwycięzca konkursu, oraz wzmianki o wszystkich innych wartych odnotowania wydarzeniach.

Pierwsze starty zaplanowane zostały już zaplanowane - na pierwszy ogień pójdzie w kwietniu Mazovia MTB Marathon w Otwocku. Przygotowaniom do sezonu czas więc nadać odpowiednie tempo!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij