[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kross Level B9 już w rękach zwycięzcy

Zwycięzca konkursu firmy Kross i magazynu MH już rozpoczął przygotowania do rowerowego sezonu 2013 pod okiem mistrza Polski Bogdana Czarnoty i na nowym, karbonowym rowerze Kross Level B9. Dla Marka Dereszkiewicza będzie to niezapomniany rok!

fot. Kross

Zwycięzcą współorganizowanego przez Men's Health konkursu "Wygraj rower Kross Level B9" został Marek Dereszkiewicz ze Złotowa w województwie wielkopolskim. Nasz laureat przygodę z kolarstwem rozpoczął w 2005 roku, startując w lokalnym maratonie. Ma potencjał na dobrego zawodnika, zacięcie i chęć do treningów. Zresztą, jak sam pisze na blogu www.rowerowymaratonczyk.pl, regularnie trenuje.

REKLAMA

Razem z Bogdanem Czarnotą, najlepszym polskim maratończykiem, który w 2012 r. zwyciężył w dwóch klasyfikacjach generalnych największych polskich maratonów, a teraz będzie opiekować się zwycięzcą naszego konkursu, powinni stworzyć optymalne połączenie zawodniczo-trenerskie.

Oprócz nagrody w postaci całosezonowej opieki trenerskiej Bogdana Czarnoty i wsparcia techniczno-medycznego firmy Kross laureat konkursu otrzymał również karbonowy rower Kross Level B9 o wartości 5 999 zł. Marek odebrał go 18 stycznia, a już 26 stycznia uczestniczył w badaniach wydolnościowych w laboratorium Diagnostix w Wiśle.

fot. Kross

W tej beskidzkiej miejscowości Marek spotkał się również z Bogdanem, aby wspólnie ustalić założenia treningowe. O szczegółach spotkania możecie poczytać na blogu www.rowerowymaratonczyk.pl, który Marek będzie prowadził przez cały sezon 2013. Znajdą się na nim również relacje z imprez, w których weźmie udział zwycięzca konkursu, oraz wzmianki o wszystkich innych wartych odnotowania wydarzeniach.

Pierwsze starty zaplanowane zostały już zaplanowane - na pierwszy ogień pójdzie w kwietniu Mazovia MTB Marathon w Otwocku. Przygotowaniom do sezonu czas więc nadać odpowiednie tempo!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij