Kosmetyki dla mężczyzn Radical med

Radical med fot. materiały prasowe

Radical med Szampon dla mężczyzn został stworzony specjalnie z myślą o męskiej pielęgnacji. Unikalna receptura na bazie naturalnych składników z kompleksem witamin dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy oraz włosy. Regularnie stosowany szampon wyraźnie wzmacnia oraz poprawia odżywienie cebulek, zmniejszając skłonność do wypadania i przerzedzania się włosów, poprawia mikrokrążenie i dotlenienie skóry. Ponadto reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiegając przetłuszczaniu się włosów, utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji i zapobiega powstawaniu łupieżu. W efekcie sprawia, że włosy lepiej się układają, stają się mocne, aksamitnie gładkie i lśniące.

Radical med Maska z mikrokapsułkami przeciw wypadaniu włosów to kosmetyk o innowacyjnej żelowej formule, bogaty w składniki aktywne o wysokim stężeniu. Maska zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, regenerując strukturę włosów oraz eliminując główne przyczyny wypadania włosów. Pierwsze efekty – poprawa kondycji skóry głowy, wzrost  gęstości i objętości włosów – widoczne już po czterech tygodniach regularnego stosowania.

Cena: 20,50 zł/ 300 ml

Radical med Maska z mikrokapsułkami przeciw wypadaniu włosów to kosmetyk o innowacyjnej żelowej formule, bogaty w składniki aktywne o wysokim stężeniu. Maska zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, regenerując strukturę włosów oraz eliminując główne przyczyny wypadania włosów. Pierwsze efekty – poprawa kondycji skóry głowy, wzrost  gęstości i objętości włosów – widoczne już po czterech tygodniach regularnego stosowania.

Cena: 19,50 zł/ 200 ml