[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Konkurs artystyczny MUZA 2015

Jesteś artystyczną duszą i drzemie w Tobie chęć tworzenia? Marzą Ci się wystawy, wernisaże i sława? Weź udział w konkursie artystycznym MUZA 2015, popuść wodze fantazji i stwórz dzieło, które zachwyci świat sztuki. Zapraszamy do udziału w konkursie, nad którym honorowy patronat objęła światowej sławy polska artystka - prof. Magdalena Abakanowicz. 

MUZY 2015 Materiały prasowe
MUZA to cykliczny, ogólnopolski, interdyscyplinarny konkurs artystyczny organizowany przez Art Imperium w ramach misji: promocji sztuki, kultury i artystów.

Tematem tegorocznej edycji konkursu - bohaterką MUZY 2015 jest profesor Magdalena Abakanowicz, jej osoba, życie i/ lub twórczość to nadrzędna inspiracja do powstania prac konkursowych i dialogu artystycznego.

REKLAMA

Abakanowicz to najważniejsza i najbardziej ceniona, zarówno w kraju jak i na świecie, polska artystka. W maju tego roku obchodziła 35. rocznicę udziału w Biennale w Wenecji, a w czerwcu  85. urodziny.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to godz. 24:00 dnia 31.07.2015 r.

Spośród wszystkich Zgłoszeń Jury Konkursowe, powołane przez organizatora, do 31 sierpnia wybierze grupę kilkudziesięciu Finalistów.

Gala Finałowa/ wernisaż wystawy konkursowej, podczas której zostaną ogłoszeni Zwycięzcy - Grand Prix Konkursu, Zdobywcy II i III miejsca oraz Nagrody Publiczności, odbędzie się 20 października 2015 r. w Galerii Lufcik - Dom Artysty Plastyka ul. Mazowiecka 11 a, 00-052 Warszawa, przy Okręgu Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Nagrody:

Nagrodą dla finalistów i zwycięzców Konkursu MUZA 2015 jest patronat artystyczny – Artistic Guarantee of Art Imperium – obligatoryjny patronat medialny nad wydarzeniami artystów potwierdzony dyplomami, oraz pakiety promocyjne, a także zorganizowanie wystawy i prezentacja na wystawie zwycięskich prac połączona z wielopłaszczyznową promocją.
 
Grand Prix MUZY 2015 – wystawa indywidualna w Galerii DAP1 w Warszawie, w pierwszej połowie 2016 r. W ramach nagrody głównej artysta obligatoryjnie wchodzi do składu Jury kolejnej edycji Konkursu MUZA.
 
II i III miejsce – wystawa wspólna w Galerii DAP2 w Warszawie, w pierwszej połowie 2016 r.
Zwycięzcy otrzymają także pakiet nagród dodatkowych, o których Organizator będzie informować na www.artimperium.pl .

Organizator: Art Imperium

Współorganizator: OW ZPAP

Kontakt w kwestii konkursu: muza@artimperium.pl

Honorowy Patronat:  prof. Magdalena Abakanowicz

Kurator wystaw MUZA: Edyta Dzierż

Partnerzy wystawy: 

 • Fundacja Dumni Polską
 • Galeria Sztuki ED-Wall Ar
 • Kruliq Wine & Art
 • mecyje.pl
 • Młodzi Sztuką

Patroni Medialni:

 • Artysta i Sztuka
 • Biznes z klasą
 • Businesswoman & Life
 • Europejskie Forum Przedsiębiorczośc
 • Klub Integracji Europejskiej
 • Men'sHealth
 • Pangea Magazine
 • Najlepsze z życia
 • przedsiebiorcy@eu
 • Smooth Media
 • Women'sHealth

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij