REKLAMA

Konkurs Odkrycia ZEW 2019 wkracza w decydującą fazę

Ruszył finał konkursu Odkrycia ZEW 2019 – 20 kapel wyłonionych spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń czeka na werdykt, który wskaże, kto wystąpi na scenie ZEW się budzi Festiwal 2019. Głosowanie internetowe wyłaniające 5 zwycięskich zespołów odbywa się na stronie konkurs.zewsiebudzi.pl i potrwa do 15 grudnia.

zew fot. Materiały prasowe
Odkrycia ZEW to konkurs przygotowany przez organizatorów ZEW się budzi Festiwal, którzy uważają, że polska scena muzyczna ma wiele do pokazania. Konkurs skierowany jest do kapel tworzących własne utwory muzyczne i niezwiązanych z żadną wytwórnią fonograficzną.

Za nami I etap konkursu, do którego zgłosiło się ponad 200 zespołów z całej Polski, reprezentujących różne brzmienia i gatunki muzyczne. 20 finalistów wybranych spośród wszystkich zgłoszonych zespołów weźmie udział w głosowaniu internetowym, które zostanie otwarte 16 listopada na stronie konkurs.zewsiebudzi.pl i potrwa do 15 grudnia.

Podczas II etapu konkursu internauci 3 razy dziennie mogą oddać głos na zespoły, które najbardziej przypadły im do gustu. 5 finalistów z największą liczbą głosów zagra na głównej scenie ZEW się budzi Festiwal, na której wystąpią także Krzysztof Zalewski, KSU, Coma i wielu innych.

Poprzez swoje głosy internauci mogą spełnić marzenia młodych muzyków, którzy być może okażą się nie tylko odkryciem konkursu, ale i całej Polski.

Więcej informacji na temat festiwalu i konkursu na stronie zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA