[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.1

Konkurs HP: więcej czasu, prostsze zasady

Ze względu na niespodziewaną zmianę pogody organizator konkursu "Zrób ze śniegu logo HP i zgarnij nagrodę!" postanowił zmodyfikować nieco zasady zabawy. Zobacz, jak teraz możesz zdobyć jedną z dwóch cennych nagród: laptopa lub drukarkę HP.

Kiedy zamykaliśmy lutowy numer Men's Health, Polska zasypana była śniegiem, trzymał siarczysty mróz, a prognozy meteorologiczne nie zapowiadały nagłego załamania pogody i wzrostu temperatury grubo powyżej zera. Aura spłatała nam jednak figla i w środku zimy zapanowała wiosna, która uniemożliwiła wykonanie zadania wielu chętnym do wzięcia udziału w konkursie Hewlett-Packard, pozbawiając ich szansy wygrania cennych nagród: notebooka HP Pavilion dv6 Rossignol Edition oraz drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO.

W związku z tym organizator postanowił zmienić warunki konkursu (oraz, oczywiście, jego nazwę), dopuszczając wykonanie logotypu HP - takiego, które widzisz na umieszczonym powyżej zdjęciu - nie tylko ze śniegu, ale z dowolnego materiału, jakiego chciałbyś użyć. Wybór techniki wykonania rzeźby należy do Ciebie - w tym konkursie liczy się przede wszystkim pomysł i kreatywność.

REKLAMA

Ze względu na tę zmianę konkurs ulega przedłużeniu - swoje zdjęcia przedstawiające zrobione przez was logotypy przesyłajcie na adres: hppsg@hppsg.pl do 28 lutego 2011 roku, podając w mailu także swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania. Nadesłane do tej pory propozycje będą oczywiście brane pod uwagę przy wyborze laureatów konkursu.

Przejdź na stronę konkursu: Zbuduj logo HP i zgarnij nagrodę!

Powodzenia!

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij