Konkurs HP: więcej czasu, prostsze zasady

Ze względu na niespodziewaną zmianę pogody organizator konkursu "Zrób ze śniegu logo HP i zgarnij nagrodę!" postanowił zmodyfikować nieco zasady zabawy. Zobacz, jak teraz możesz zdobyć jedną z dwóch cennych nagród: laptopa lub drukarkę HP.

Kiedy zamykaliśmy lutowy numer Men's Health, Polska zasypana była śniegiem, trzymał siarczysty mróz, a prognozy meteorologiczne nie zapowiadały nagłego załamania pogody i wzrostu temperatury grubo powyżej zera. Aura spłatała nam jednak figla i w środku zimy zapanowała wiosna, która uniemożliwiła wykonanie zadania wielu chętnym do wzięcia udziału w konkursie Hewlett-Packard, pozbawiając ich szansy wygrania cennych nagród: notebooka HP Pavilion dv6 Rossignol Edition oraz drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO.

W związku z tym organizator postanowił zmienić warunki konkursu (oraz, oczywiście, jego nazwę), dopuszczając wykonanie logotypu HP - takiego, które widzisz na umieszczonym powyżej zdjęciu - nie tylko ze śniegu, ale z dowolnego materiału, jakiego chciałbyś użyć. Wybór techniki wykonania rzeźby należy do Ciebie - w tym konkursie liczy się przede wszystkim pomysł i kreatywność.

Ze względu na tę zmianę konkurs ulega przedłużeniu - swoje zdjęcia przedstawiające zrobione przez was logotypy przesyłajcie na adres: [email protected] do 28 lutego 2011 roku, podając w mailu także swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania. Nadesłane do tej pory propozycje będą oczywiście brane pod uwagę przy wyborze laureatów konkursu.

Przejdź na stronę konkursu: Zbuduj logo HP i zgarnij nagrodę!

Powodzenia!

REKLAMA