REKLAMA

Kolekcja wód perfumowanych CHOPIN

Wody perfumowane Chopin to olfaktoryczna interpretacja kompozycji Mistrza, z których każda opowiada własną historię i tworzy wiele różnych warstw emocji. Odzwierciedlają perfekcję, mistrzostwo i unikatowy charakter arcydzieł wybitnego wirtuoza fortepianu. Najwyższej jakości, skoncentrowane składniki tworzą perfumy pełne niuansów, które wyrażają wszystko to, za czym podąża współczesny mężczyzna.

Chopin

Woda perfumowana Chopin OP. 28 to preludium, delikatny początek nowego, cudownego 
i przepełnionego emocjami dnia. Jego siła to świeżość bergamotki w akompaniamencie nut drzewnych. Mężczyzna odnajdzie w nim czar swobodnej, naturalnej elegancji, nonszalancki urok i pociągająco kapryśną osobowość. 

Woda perfumowana Chopin OP. 25 – zapach dynamiczny i nieuchwytny, niezmiernie złożony jak najwybitniejszy cykl etiud: świeży jak cytrusy, ostry jak pieprz, aromatyczny jak las. Jest niejednoznaczny i intrygujący, ucieka od codzienności, w pogoni za przygodą. Ucieleśnia męskość oraz odwagę. Kryje w sobie tajemniczość piżma i nieprzemijającą aurę aromatów drzewnych, które rozwijają się na skórze zaskakująco szybko.

Woda perfumowana OP. 9 – nietuzinkowa, odzwierciedlająca zmysłową i magnetyczną wizję nocy. Początkowo nieco bardziej rześka z czasem nabiera korzennego charakteru. Głębokie żywiczne nuty tworzą atmosferę tajemnicy i autentyczności. Dla mężczyzn lubiących kompozycje silne i zdecydowane. 

Chopinperfumes.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA