[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kocham Wino Fest: festiwal dobrego smaku

Wyborne wino, pyszne jedzenie, a także winno-kulinarne warsztaty, szkolenia i konkursy. To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowało Centrum Wina na organizowany w najbliższą niedzielę Kocham Wino Fest. Będzie to jeden z największych festiwali wina w Polsce.

fot. shutterstock.com
Kocham Wino Fest to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wino i wciąż chcą odkrywać nowe smaki. Podczas Festiwalu każdy będzie mógł spróbować ponad 120 win produkowanych w różnych krajach i regionach winiarskich, zarówno tych, które kosztują zaledwie kilkanaście złotych, jak i takich, za które trzeba zapłacić nawet kilkuset złotych za butelkę. Będą to wyłącznie wina jakościowe, o różnych smakach - wytrawne, półwytrawne i półsłodkie.

REKLAMA

Co więcej, wina będzie można nie tylko degustować, lecz także od razu kupić w winnym outlecie w wyjątkowej festiwalowej cenie, by móc cieszyć się ich smakiem również w domu.

Ponieważ wino nie może obejść się bez różnego rodzaju przysmaków, nie może ich zabraknąć również podczas Kocham Wino Fest. W specjalnej strefie będzie można spróbować pysznych produktów regionalnych, takich jak na przykład słynne już sery korycińskie. Na festiwalowych gości czekać będą również m.in. piękne bezy od Bella Beza, produkowane tylko z ekologicznych składników, a także wyśmienita czekolada wytwarzana ręcznie bezpośrednio z ziaren kakaowca przez Manufakturę Czekolady.

Podczas Kocham Wino Fest zaplanowano również warsztaty winno-kulinarne oraz mini szkolenia winiarskie i pokazy kulinarne. Poprowadzą je m.in. Jakub Budnik, szef kuchni wine baru Puławska Wine & Food w Warszawie, oraz Norbert Brzoza, jeden z najlepszych doradców ds. wina w Centrum Wina. Wyjaśnią i pokażą oni, na co zwracać uwagę przy dobieraniu wina do potraw oraz jak najlepiej łączyć wino z jedzeniem, by osiągnąć wyjątkowy i niezapomniany smak.

W trakcie Festiwalu będzie można ponadto wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami, takich jak otwieranie wina na czas i degustacja w ciemno, oraz wybrać najlepsze wino imprezy. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają, oczywiście, butelki wina. Specjalne wina zostaną także zlicytowane podczas wyjątkowej aukcji, z której pieniądze Centrum Wina przekaże na cele charytatywne.

Kocham Wino Fest - Festiwal Dobrego Smaku, niedziela, godz. 12.00-20.00, Fort Legionów, ul. Zakroczymska 12, Warszawa. Bilet wstępu: 10 zł (+ 10 zł kaucji zwrotnej za kieliszek).  Klubowicze Kocham Wino - wstęp bezpłatny (po okazaniu karty Kocham Wino). Dzieci - wstęp bezpłatny. Bilety do kupienia już teraz w sieci sklepów Centrum Wina oraz w dniu imprezy przed wejściem.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij