Khalid x Levi's Music Project 2021

Levi's ponownie łączy siły z Khalid. Tym razem w ramach Levi’s Music Project 2021.

Khalid x Levi's Music Project 2021 fot. materiały prasowe

Muzyka inspiruje, pobudza kreatywność a przede wszystkim, ma moc jednoczenia i przełamywania barier. Od 2015 roku Levi's współpracuje ze znanymi artystami i lokalnymi partnerami na całym świecie, aby rozwijać Levi's Music Project - inicjatywę, która oferuje wsparcie w kierunku edukacji muzycznej pokoleniu młodych muzyków tworząc programy wspierające lokalne środowiska twórcze. Finansowanie edukacji artystycznej jest zawsze zagrożone, a pandemia sprawiła, że młodzi artyści mają utrudniony dostęp do miejsc, gdzie mogliby się rozwijać i wyrażać w twórczy sposób.

W ramach Levi's Music Project 2021, Khalid wprowadził program w swoim rodzinnym mieście - El Paso, w stanie Teksas, USA. To miejsce, któremu zawdzięcza ukształtowanie swojego brzmienia i pasji do muzyki. Levi's połączył siły z organizacją non-profit Khalida The Great Khalid Foundation by wesprzeć lokalną organizację młodzieżową Boys & Girls Club (B.G.E.P.). Levi’s oddał w ręcę organizacji zupełnie nową salę muzyczną wyposażoną w instrumenty i najnowocześniejszy sprzęt muzyczny. Studenci muzyki w El Paso dodatkowo rozpoczną czterotygodniowy kurs produkcji muzyki cyfrowej prowadzony przez nauczyciela ze Stax Music Academy na platformie Discord.

Czas spędzony przez Khalida w El Paso i możliwość, jaką dały mu organizacje takie jak B.G.E.P. na początku jego kariery muzyk wspomina jako nieocenione. „Stworzyłem tutaj piosenki, które zmieniły moje życie" mówi o swoim przeboju „Location”, który napisał w studiu, gdzie zrealizowano nagranie do „Behind the Stage" dla Levi's® Music Project. Biorąc udział w projekcie ma nadzieję, że będzie mógł przekazać dalej to, co zyskał i zapewni aspirującym muzykom „zasoby i doświadczenie", których potrzebują, aby urzeczywistnić swoje marzenia.

Khalid x Levi's Music Project 2021fot. materiały prasowe

Jednym z głównych punktów programu jest wyzwanie „Remix Challenge", w ramach którego Khalid zaprosi muzyków do zremiksowania jego przeboju „Better", tym samym zachęcając ich do stworzenia własnego utworu. Uczestnicy projektu na platformie Discord będą mieli także okazję aby wziąć udział w programach, takich jak warsztaty z wystąpień publicznych, praca w studio z inżynierem dźwięku Khalida i uczestnictwo w „Behind the Stage" z samym Khalidem. Projekt Khalida zakończy się powstaniem teledysku i globalną współpracą obejmującą najlepsze utwory zgłoszone do wyzwania Better Remix Challenge a cały materiał zostanie nakręcony przez Boys & Girls Club of El Paso. Nagrania zostaną opublikowane na kanale YouTube marki Levi's, aby zapewnić jeszcze większy zasięg całego projektu.

Przez cały listopad Khalid i skład piętnastu cenionych muzyków i artystów z całego świata będą współpracować, aby aktywować „Always-Live" - społeczność edukacyjną na platformie Discord. To pierwszy w swoim rodzaju, specjalny serwer prowadzony przez artystów Levi's Music Project, który zapewni pełny dostęp do programu Levi's Music Project w 2021 roku dla ludzi z całego świata. Będą tam prezentowane inspirujące treści i ekskluzywne doświadczenia warsztatowe. Serwer został stworzony dla artystów, przez artystów.

Po raz pierwszy Levi's Music Project nawiązał współpracę z platformą streamingową Discord, aby dotrzeć z programem do nowych odbiorców na całym świecie. Od czasu swojej premiery w 2015 roku, Discord szybko stał się jednym z najlepszych miejsc, w których ludzie gromadzą się i komunikują online. Duch innowacji, który podziela Levi's, a który napędza platformę Discord, sprzyja podjęciu współpracy przez obie marki, której celem jest umożliwienie Levi's zapewnienia bezprecedensowego dostępu do edukacji muzycznej w ramach Levi's Music Project.

Zobacz również:
Odsłonięcie sześciopaku na brzuchu nie wymaga milionabrzuszków i głodzenia się. Zobacz, jak zrobić to mądrze.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA