[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Karolina Winkowska mistrzynią świata PKRA w kitesurfingu!

Najlepsza polska kitesurferka Karolina Winkowska z teamu Forda zdobyła po raz drugi tytuł mistrzyni świata PKRA w konkurencji Freestyle. To wymarzone zakończenie sezonu dla reprezentantki Polski, która wcześniej zdobyła też tytuł mistrzyni Polski i Puchar Polski Ford Kite Cup.

Karolina Winkowska fot. Łukasz Nazdraczew
Do zamykających sezon 2014 zawodów w chińskim Hainan Karolina przystąpiła jako liderka klasyfikacji generalnej. Tydzień temu podczas finału w Pingtan nie zaliczono jej jednego tricku, gdyż sędziowie go nie zauważyli. Po złożeniu protestu przez naszą zawodniczkę komisja sędziowska zadecydowała o powtórzeniu heatu następnego dnia. Jednak i wtedy nie udało się rozstrzygnąć rywalizacji, ponieważ jej przeciwniczka, Hiszpanka Gisela Pulido doznała kontuzji i udało jej się przekonać organizatorów do przesunięcia decydującego pojedynku o kilka dni, na zawody w Hainan. 

REKLAMA

Po interwencji International Kitesurfing Associating zweryfikowano jednak wynik i przyznano Karolinie Winkowskiej i Giseli Pulido ex aequo pierwsze miejsce w zawodach w Pingtan. Spowodowało to, że mistrzynią świata PKRA została Karolina Winkowska, zdobywając tytuł niezależnie od rozstrzygnięć podczas ostatnich zawodów w Hainan.

Karolina utrzymała pozycję liderki, wyprzedzając swoją największą rywalkę, Giselę  Pulido. Hiszpanka w klasyfikacji ogólnej zajęła drugie miejsce, a na trzecim miejscu wśród kobiet uplasowała się Brazylijka Bruna Kajiya. 

Tytuł Karolina zawdzięcza bardzo równej formie, jaką prezentowała przez cały sezon, każde zawody kończąc na podium. W całym cyklu zawodów wygrała sześć razy, dwa razy zajęła trzecie miejsca i jeden raz drugie.

Sezon 2014 był bardzo udany dla Winkowskiej nie tylko w Pucharze Świata, ale również w Pucharze Polski Ford Kite Cup, rozgrywanego pod patronatem Men's Health. Karolina zdominowała kobiecy kitesurfing, wygrywając Puchar Polski oraz zdobywając tytuł mistrzyni Polski w 2014.

MH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij