[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Karolina Winkowska druga w Pucharze Świata

Karolina Winkowska, najlepsza kitesurferka w Polsce, zajęła 2. miejsce w zawodach Pucharu Świata PKRA na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki temu młoda i utalentowana zawodniczka umocniła swoją pozycję wiceliderki w światowym rankingu.
Karolina Winkowska
21-letnia kitesurferka Karolina Winkowska z Warszawy, reprezentująca barwy Teamu Forda, zajęła 2. miejsce w zawodach Pucharu Świata w konkurencji Freestyle, rozegranych na początku sierpnia na hiszpańskiej Fuerteventurze, jednej z Wyspach Kanaryjskich, słynącej ze znakomitych warunków do uprawiania kitesurfingu. Inna polska zawodniczka Joanna Litwin zajęła w tej imprezie czwarte miejsce.

REKLAMA

Karolina Winkowska mimo młodego wieku jest już bardzo utytułowaną zawodniczką. Czterokrotnie - w latach 2006, 2008, 2009 i 2010 - wygrywała zawody Ford Kite Cup i zdobywała tytuły mistrzyni Polski. W tym roku już trzykrotnie zajmowała drugie miejsca w zawodach organizowanych przez PKRA: w marcu w zawodach Pucharu Świata w tajlandzkim Hua Hin, w kwietniu podczas Mondial du Vent we francuskim Leucate oraz w sierpniu na hiszpańskiej Fuerteventurze. Była również trzecia w czasie zawodów Pucharu Świata w Dakhli w Maroku. Ponadto w zeszłym roku Karolina triumfowała w zawodach Pucharu Świata w Brazylii.

W cyklu zawodów Pucharu Polski Ford Kite Cup 2011, którego patronem medialnym jest Men's Health, Karolina uczestniczyła dotychczas dwukrotnie (na 3 możliwe starty), dwa razy zwyciężając. Jest wiceliderką rankingu, ale w ostatnich tegorocznych zawodach w Juracie, które będą miały status mistrzostw Polski, znów będzie zdecydowaną faworytką.

W tym sezonie kitesurfingowym w imprezach organizowanych przez PKRA Karolina Winkowska zgromadziła już 2655 pkt. i w światowym rankingu zajmuje drugą pozycję. Liderką rankingu jest Hiszpanka Gisela Pulido (3000 pkt.), trzecie miejsce zajmuje Bruna Kajiya z Brazylii (2580 pkt.), a tuż za podium plasuje się Joanna Litwin (2130 pkt.).

Przed najlepszymi kitesurferkami świata jeszcze cztery przystanki w tegorocznym Pucharze Świata PKRA: 20-28 sierpnia w Niemczech, 14-18 września w Brazylii, 23-27 listopada na Nowej Kaledonii i 5-11 grudnia w Australii.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij