Karnawałowe menu z House of Asia na talerzu

Karnawał to czas spotkań w mniejszym lub większym gronie i okazja by zabłysnąć umiejętnościami kulinarnymi. Proponujemy zgłębić tajniki kuchni azjatyckiej! 

Trwająca aktualnie akcja chińska, którą House of Asia organizuje już po raz dziesiąty zapewni niezbędne produkty i pomysły na szybkie i ciekawe dania. Firma nie zawiodła i pobudza do jeszcze większej kreatywności. Oferuje kilka ciekawych nowości, które oprócz walorów smakowych mają znaczące wartości odżywcze.

Dla przykładu olej do WOK-a z ryżu i chilli, który wyróżnia się dużą zawartością witaminy E, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ponadto sos z chili z czosnkiem idealnie podkreśla smak potraw, a dzięki wysokiej zawartości chilli  i czosnku wykazuje właściwości rozgrzewające, przeciwzapalne i wzmacniające układ odpornościowy.

Wartościowy czarny ocet ryżowy, który jest świetnym zamiennikiem dla octu balsamicznego, a dodatkowo zwiększa wydzielanie soków trawiennych i sprzyja tym samym lepszemu trawieniu.

Jeśli nie boicie się kulinarnych challange-ów i jesteście gotowi na kulinarne eksperymenty sprawdźcie co House of Asia ma do zaoferowanie na www.facebook.com/houseofasiapl oraz www.decare.pl, gdzie znajdziecie listę sklepów, w których można zaopatrzyć się w autentyczne smaki Azji.

Z oferty House of Asia każdy wybierze produkty dla siebie i przepisy, które pozwolą odkryć egzotyczne smaki i aromaty - idealne nie tylko na karnawałową imprezę.

REKLAMA