Kamil Nożyński bohaterem okładki kwietniowego Men's Health

A więc kwiecień, a jak kwiecień, to w Men’s Health rządzą dieta i styl. Gdyby Panowie przegapili, przypominamy. Ale szama to tylko wierzchołek góry...

MH 04/2019
MH 04/2019

Raz w roku, właśnie w kwietniu, robimy przegląd najlepszej spożywki dla faceta, czyli wybieramy produkty, po które w sklepie warto sięgnąć z największą korzyścią dla własnego zdrowia, kondycji, mięśni i smaku. To takie symboliczne zwieńczenie intensywnych szkoleń, które prowadzimy w każdym numerze MH pod roboczym hasłem "Jedzenie ze zrozumieniem".

Skoro trzeba się uczyć czytania ze zrozumieniem, to dlaczego nie jedzenia, prawda? Tym bardziej że liczba niebezpiecznych dla życia i zdrowia książek jest mniej więcej stała od wieków, a liczba niebezpiecznych produktów do jedzenia rośnie i rośnie. W tym numerze nasz bon paliwowy obejmuje lekcję szybkiego gotowania w pracy z użyciem czajnika i mikrofalówki (witaj na stronie 82), szybką wizytę u rzeźnika w poszukiwaniu nieoczywistych kawałków wołowiny (tu s. 78), pochwałę na 4 sposoby znienawidzonej brukselki (na s. 24) oraz quiz wiedzy o superfoods, którego wynik prawdę Ci powie (s. 86).

Gwiazdą jest oczywiście (werble i strona 71) wybór 40 najlepszych produktów dla faceta. Warto zapamiętać i wykorzystać. Na pozostałych 140 stronach zmieściły się nam: specjalny dodatek Styl z trendami od butów przez okulary do garniturów i koszul, artykuł z naszym okładkowiczem i jego treningiem, zdrowotne story o plemnikach, reportaż o gościu, który oswoił strach, oczywiście dział seks, kompletne zestawy ćwiczeń (też oczywiście) i wiele innych świetnych. Jakby nie patrzeć – jest na bogato. Fajnego czytania!

Numer możecie już przejrzeć - strona po stronie - klikając tutaj.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA