REKLAMA

Kamil Nożyński bohaterem okładki kwietniowego Men's Health

A więc kwiecień, a jak kwiecień, to w Men’s Health rządzą dieta i styl. Gdyby Panowie przegapili, przypominamy. Ale szama to tylko wierzchołek góry...

MH 04/2019 MH 04/2019
Raz w roku, właśnie w kwietniu, robimy przegląd najlepszej spożywki dla faceta, czyli wybieramy produkty, po które w sklepie warto sięgnąć z największą korzyścią dla własnego zdrowia, kondycji, mięśni i smaku. To takie symboliczne zwieńczenie intensywnych szkoleń, które prowadzimy w każdym numerze MH pod roboczym hasłem "Jedzenie ze zrozumieniem".

Skoro trzeba się uczyć czytania ze zrozumieniem, to dlaczego nie jedzenia, prawda? Tym bardziej że liczba niebezpiecznych dla życia i zdrowia książek jest mniej więcej stała od wieków, a liczba niebezpiecznych produktów do jedzenia rośnie i rośnie. W tym numerze nasz bon paliwowy obejmuje lekcję szybkiego gotowania w pracy z użyciem czajnika i mikrofalówki (witaj na stronie 82), szybką wizytę u rzeźnika w poszukiwaniu nieoczywistych kawałków wołowiny (tu s. 78), pochwałę na 4 sposoby znienawidzonej brukselki (na s. 24) oraz quiz wiedzy o superfoods, którego wynik prawdę Ci powie (s. 86).

Gwiazdą jest oczywiście (werble i strona 71) wybór 40 najlepszych produktów dla faceta. Warto zapamiętać i wykorzystać. Na pozostałych 140 stronach zmieściły się nam: specjalny dodatek Styl z trendami od butów przez okulary do garniturów i koszul, artykuł z naszym okładkowiczem i jego treningiem, zdrowotne story o plemnikach, reportaż o gościu, który oswoił strach, oczywiście dział seks, kompletne zestawy ćwiczeń (też oczywiście) i wiele innych świetnych. Jakby nie patrzeć – jest na bogato. Fajnego czytania!

Numer możecie już przejrzeć - strona po stronie - klikając tutaj.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA