[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Już za tydzień CrossFit Rodeo vol. 2 w Poznaniu

Blisko setka zawodników zmierzy się z crossfitowymi wyzwaniami podczas zawodów CrossFit Rodeo vol. 2, które rozegrane zostaną w pierwszy weekend grudnia w klubie Reebok CrossFit Poznań. Patronem medialnym imprezy jest magazyn Men's Health.

fot. CrossFit Rodeo
Crossfit to ciągle zmieniający się trening, wykonywany na wysokiej intensywności z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych. Trening ten można opisać jako uniwersalny program traningowy przeznaczony dla wszystkich, zarówno tych amatorsko uprawiających rekreację ruchową, jak i wyczynowych sportowców. Crossfit rozwija ogólną sprawność ruchową, wykorzystując wzorce z życia codziennego, jednocześnie umożliwiając rozwój wszystkich 10 cech motorycznych wyodrębnionych przez fizjologów sportu.

REKLAMA

Ta opisana powyżej wszechstronność treningu crossfitowego powoduje, że nowa dyscyplina sportu w błyskawicznym tempie podbija serca Amerykanów, Eurpejczyków i mieszkańców innych kontynentów. Poznańskie zawody CrossFit Rodeo są tego dowodem - projekt zainicjowany w kwietniu tego roku spotkał się z dużym oddźwiękiem i zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników, jak i kibiców.

W pierwszej edycji imprezy wystartowało 90 kobiet i mężczyzn w kategorii open (dla amatorów) i elite (dla profesjonalistów). Do drugiej edycji przez gęste sito eliminacji do finałowych rund zakwalifikowało się 19 kobiet oraz 69 mężczyzn. Część główna zawodów odbędzie się 7 i 8 grudnia w hali Reebok Crossfit Poznań, a zawodnicy z obu kategorii będą startować zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Zawody organizowane są pod patronatem Wydziału Sportu Miasta Poznań. Jednym z patronów medialnym imprezy jest magazyn Men's Health. WIęcej szczegółów o CrossFit Rodeo vol. 2 znajdziesz na facebookowym profilu zawodów: www.facebook.com/RCFP.RODEO.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij