Joe Malone – nowa kolekcja zainspirowana pływaniem na łonie natury

Naturalne piękno Wysp Brytyjskich odkrywane w pięciu zapachach z limitowanej edycji. Od płytkiej, krystalicznie czystej wody i orzeźwiających fal po ukryte w lasach strumyki i miejskie kąpieliska. Każdy z tych zapachów uchwycił wyjątkowe, związane z wodą doznania.

Joe Malone fot. materiały prasowe

„Pływanie w otwartych akwenach cieszy się obecnie wielką popularnością. Praktycznie każdy z nas może w ten sposób doświadczyć wolności na łonie natury. To właśnie ta idea była dla nas wszystkich inspiracją, którą pragnęliśmy w tej kolekcji ukazać.” Céline Roux, Global Head of Fragrance

Nowe zapachy

Crystal Campion

Krystalicznie czyste wody ukrytej zatoczki, której linię brzegową wyznaczają wygładzone falami kamienie, spośród których wyzierają piękne i delikatne, przypominjące wyglądem goździka, kwiaty bnieca czerwonego. Szemrząca jak woda świeżość róży z nutą zroszonego fiołka i odrobiną soczystej czarnej porzeczki.

Forest Moss

Promień słońca przebijający się pomiędzy strzelistymi drzewami w lesie, wskazujący drogę do płynącej w ustronnym zakątku rzeki. Zielona świeżość jałowca przeplatająca się z naturalnymi zapachami przywodzącego na myśl woń ziemi geranium i aromatycznego mchu.

Salty Amber

Ekscytująca kąpiel w morzu podczas przypływu. Zmysłowe nuty ambry i paczuli przywodzą na myśl nieprzeniknioną głębię, kontrastując ją z wrażeniami wywoływanymi przez słoną morską wodę i przepełnioną energią świeżością kardamonu.

Aqua Lemon

Skok do błękitnej wody odkrytego basenu o poranku, cytrusowa świeżość unosząca się w powietrzu i dochodzące z oddali odgłosy miasta. Orzeźwiająca eksplozja mandarynki unosi się wraz z energetyzującą nutą mięty zielonej, a drzewo cedrowe wnosi do całości kompozycji ciepło.

Wood Sage & Sea Salt

Spacery po smaganej wiatrem plaży, świeże powietrze przepełnione morską solą i mineralnym zapachem urwistych klifów. Całości dopełnia nuta szałwii z drzewnymi i ziemistymi niuansami.

Ceny:

  • Crystal Campion Cologne 30 ml – 279 zł
  • Nawilżająca mgiełka do twarzy Crystal Campion 45 ml – 139 zł
  • Forest Moss Cologne 30 ml – 279 zł
  • Salty Amber Cologne 30 ml – 279 zł
  • Aqua Lemon Cologne 30 ml – 279 zł
  • Specjalna edycja Wood Sage & Sea Salt Cologne 30 ml – 279 zł
  • Specjalna edycja Wood Sage & Sea Salt Cologne 100 ml – 565 zł

Produkty są dostępne w wybranych perfumeriach Douglas i na douglas.pl

Zobacz również: