[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Co zamiast iPada: tablet Gemini

Ostatnio dość często mówi się o najnowszym produkcie Apple'a - tablecie iPad. Na rynku dostępnych jest jednak kilka ciekawszych urządzeń tego typu, o których nie jest tak głośno, jak o produkcie firmy Steve'a Jobsa. Jednym z takich konkurentów iPada jest Gemini.

Tablet ICD Gemini Tablet ICD Gemini
11,2-calowy tablet Gemini, czyli o ekranie większym o półtora cala od wyświetlacza iPada, wyprodukowała firma ICD. Jego pracą kieruje 1-gigahercowy procesor NVIDIA o nazwie Tegra 2.

Gemini dorównuje wytrzymałością i designem iPadowi, przewyższa go zaś znacznie pod względem możliwości i wyposażenia. Zainstalowany w tablecie procesor pozwala na odtwarzanie filmów w standardzie 1080p, urządzenie jest w stanie współpracować w sieciach 3G, wyposażono je w gniazdo na karty SD, tuner radiowy, moduł GPS, kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł komunikacyjny Bluetooth, głośniki stereo oraz gniazdo MicroUSB pozwalające podłączyć do Gemini komputer PC lub dowolne inne urządzenie z portem USB.

REKLAMA
 

Współpracujący z systemem operacyjnym Google Android tablet wyposażony jest również w dwie kamery - pierwszą, 2-megapikselową umieszczono na przednim panelu, oraz drugą o rozdzielczości 5 megapikseli, która zainstalowano na tylnej ścianie tabletu. Zasilanie zapewnia Gemini wymienna bateria o mocy 40 Wh.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij